Uroda

Zestaw prezentowy Estee Lauder

Hej:)
Odkąd powstał salon Estee Lauder w Galerii Krakowskiej częściej kupuję kosmetyki tej marki. Dzięki wizytom w EL dowiedziałam się o ich cudownym serum, dopasowałam krem dla siebie oraz przetestowałam kilka ciekawych nowości. Rozmowy z profesjonalną konsultantką marki oraz próbki, które dostałam do zakupu przekonały mnie, że warto zainwestować w nie jeden ich kosmetyk. Stąd też kiedy była wyprzedaż zestawów świątecznych zdecydowałam się zrobić zapas mojego ulubionego kremu. O ile przed świętami kupiłam jeden taki zestaw w Sephorze o tyle teraz  wybrałam się do EL.

Estee Lauder

 


W zestawie, który wybrałam znalazło się kilka ciekawych kosmetyków. Pierwszy i najważniejszy to krem DayWear. Jest to krem, który ma za zadanie mocno nawilżyć skórę aby zapobiegać pierwszym oznakom starzenia, a także chronić skórę przed słońcem. Jest on przeznaczony dla młodych kobiet aby zapobiegać powstawaniu pierwszych zmarszczek.

Kolejny kosmetyk to serum Idealist, którego zadaniem jest wygładzić skórę twarzy oraz zredukować pory. Serum także ma wyrównywać koloryt oraz nadać miękkości skórze. Jest ono przeznaczone dla każdej osoby, która zmaga się z problemem rozszerzonych porów i niejednolitej cery.

Oprócz kremu i serum w zestawie znalazł się także kultowy krem-żel pod oczy Advance Night Repair Eye. Jego zadaniem jest wygładzić pierwsze zmarszczki, wzmocnić skórę wokół oczu oraz zredukować sińce pod oczami.

Ostatnia już rzecz, która wchodziła w skład zestawu to głęboko oczyszczająca pianka i maseczka Perfectly Clean. Ma ona głęboko oczyszczać pory, zmywać makijaż, a do tego nadawać efekt zdrowej, promiennej i świeżej skóry.

Korzystałyście z tych kosmetyków? Ja już część przetestowałam i jestem w stanie powiedzieć co przypadło mi do gustu, a co nie;)

Co sądzicie o kupowaniu zestawów świątecznych na wyprzedażach i robieniu zapasów? Kupiłyście coś kosmetycznego na wyprzedażach?