Uroda

Zakupy kosmetyczne z ostatnich tygodni

Zakup kosmetyków to ostatnio dla mnie rzadkość. Bardzo staram się wykorzystać rzeczy, które mam i dopiero wtedy kupić coś nowego. Cieszę się, że nie otwieram wszystkich kosmetyków na raz, a tylko kiedy się skończą. Pozwala mi to pozbyć się z domu dużej ilości opakowań. Oczywiście są jednak momenty kiedy naprawdę muszę coś kupić bo potrzebuję, korektora, ukochanej maski czy dobrego szamponu. I tak właśnie zaopatrzyłam się w kilka niezbędnych dla mnie rzeczy.

maska Clinique

Pierwszym moim zakupem była maska Clinique. Uwielbiam ją z jednego powodu, zawsze ale to zawsze sprawia, że moja buzia jest mocno nawilżona, niezależnie od tego czy opalałam się na słońcu czy przed chwilą robiłam zabieg na twarz. Ratuje mnie ona w każdej sytuacji i używam ją non stop :)

zakupy kosmetyczne

Moje włosy ostatnio dość mocno kapryszą i strasznie ciężko się je układa oraz rozczesuje. Miałam próbkę tego kosmetyku w JOYboxie i powiem Wam, że tak świetnie sobie radził, że kupiłam duże opakowanie. Jak dla mnie jest rewelacyjny i pomaga mi radzić sobie z moimi niesfornymi włosami :)

zakupy kosmetyczneManicure zazwyczaj robię sobie sama. Jak tylko mam czas to siadam i na spokojnie robię porządek z moimi rękami :) Niezbędny do tego jest dobry sprzęt, dlatego wymieniłam moje drogeryjne nożyczki na profesjonalne. Spisują się o wiele lepiej i dłużej zachowują swój kształt. Przy domowym malowaniu paznokci nie może obyć się także bez drewnianych patyczków, które idealnie pomagają mi skorygować lakier na skórkach.

zakupy kosmetyczne

Robiąc zakupy w Sephorze spotkałam Kasię, która poleciła mi zestaw kosmetyków Korres. Jestem mega ciekawa tych produktów. O Korres słyszałam dużo ale niestety nie miałam okazji testować :)

To już wszystkie moje zakupy z ostatnich kilku tygodni :)
Mam nadzieję, że znajdziecie w nich coś dla siebie i z chęcią zainwestujecie w sprawdzone przeze mnie produkty.Banner 728x90