Uroda

Walentynkowe propozycje zdobień paznokci z Semilac

Walentynki to pora kiedy na paznokciach prawie każdej z nas królują róże i czerwienie. Ja zdecydowanie jestem wielbicielką róży i nie wyobrażam sobie aby na moich paznokciach właśnie w czasie tego święta królował inny kolor. Dzisiaj przygotowałam dla Was kilka propozycji zdobień walentynkowych wykonanych lakierami Semilac. Jestem ciekawa czy zainspirują Was do zmalowania walentynkowych motywów na paznokciach.

Pierwsze zdobienia są bardzo delikatne. Uznałam, że wykorzystam do nich lakiery 001 Strong White, 094 Pink Gold   oraz 003 Sweet Pink.

Zdecydowałam się na namalowanie różowego serca na białym tle. Takie zdobienie zdecydowanie przypadnie do gustu każdej minimalistce. Miłosne napisy takie jak miłość, love, amore czy ti amo na pewno sprawdzą się u kobiet, które lubią wyrażać miłość poprzez słowa, a paznokieć ozdobiony dużą ilością serc doda nawet najdelikatniejszej stylizacji odrobinę miłości.

Druga stylizacja jaką przygotowałam jest dla kobiet, które nie boją się odważnych róży na swoich paznokciach. Wykorzystałam przy zdobieniu mój ukochany brokatowy róż 258 Intensive Pink, który każdemu nawet najdelikatniejszemu kolorowi dodaje blasku i niesamowicie pięknego błyszczącego efektu.

Do zdobień użyłam także mojego ulubionego szarego koloru 207 Formal Gray z kolekcji Business Line oraz 192 Lila Rose.

Ostatnie zdobienia, które przygotowałam nie są ani różowe ani czerwona, a fioletowe. Jeśli nie przepadamy za różami i czerwieniami to fiolet idealnie sprawdzi się przy walentynkowej stylizacji. Do zdobień użyłam lakierów 001 Strong White, 225 Smoky Lila oraz 256 Violet.

Co sądzicie o moich propozycjach zdobień walentynkowych?