Uroda

Too Faced – marka, którą coraz bardziej lubię !

Too Faced Born This Way i Chocolate Soleil

O produktach Too Faced opowiadałam Wam już kilka tygodni temu, ale nie mogę przestać się nimi zachwycać. Ostatnio w GalacticBoxie od Sephory znalazłam dwa kosmetyki z tej firmy i muszę Wam powiedzieć, że kolejny raz się nie zawiodłam.

W boxie znajdowały się dwa kultowe kosmetyki: Bronzer do twarzy Chocolate Soleil, który faktycznie pachnie czekoladą i podkład Born This Way.

Too Faced Born This Way i Chocolate Soleil

Recenzję zacznę od podkładu Too Faced Born This Way :) Sądzę, że jest on naprawdę dobry. Pięknie wygładza, cudownie matuje i powoduje, że skóra jest jednolita. Mnie wiele od podkładu nie potrzeba ale ten faktycznie maskuje nawet większe przebarwienia. Jak dla mnie jest on wart przetestowania. Jeśli tylko będziecie mogły przetestować ten produkt spróbujcie ;) Naprawdę warto.

Too Faced Chocolate Soleil

Too Faced Chocolate Soleil

Muszę przyznać, że bronzer urzekł mnie o wiele bardziej. Od dawna nie korzystałam z tego typu produktów, a teraz nie wyobrażam sobie tego aby nie pomalować nim buzi. Ma piękny kolor i na twarzy wygląda super. Same zobaczcie;)

brozner Too Faced Chocolate Soleil na mnie

Jak Wam się podoba jego efekt? Dla mnie jest niesamowity. Cudownie wyszczupla buzię i ładnie się komponuje nawet z bardzo jasną karnacją :)
Dajcie znać czy korzystałyście z któregoś z tych dwóch produktów i co o nich sądzicie ;)
Jestem ciekawa Waszych opinii.
Fotografie: Aleksandra Szczepańska oraz Aleksandra Olechowska MSS_banner_750x100