Uroda

Too Faced Chocolate Bon Bons

Marki makijażowe każdego roku wypuszczają na rynek wiele ciekawych palet cieni, które przyciągają wzrok każdej kosmetycznej maniaczki. Jestem jedną z nich i mimo powściągliwości w kupowaniu produktów do makijażu, niestety jakiś czas temu przepadłam i kupiłam sobie nową paletę Too Faced Chocolate Bon Bons. Paletka urzekła mnie swoim wyglądem, pięknym różowym opakowaniem i ogromną liczbą cieni, które zdecydowanie pasują do typu mojej urody.

Too Faced Chocolate Bon Bons

W paletce Too Faced znajdziemy przepiękne róże, beże i brązy, które spotkamy zarówno w jej matowej, jak i satynowej wersji. Uważam, że to idealna paleta dla osób, które na co dzień malują się delikatnymi kolorami, a od czasu do czasu chcą poszaleć z makijażem ;)

Co do pigmentacji cieni – jest różnie, mówiąc szczerze. Jasne matowe cienie szybko znikają na powiece, natomiast jasne błyszczące potrafią utrzymywać się cały dzień na oczach bez osypywania. Ciemniejsze kolory nie są mocno napigmentowane, co akurat w moim przypadku uważam za plus, ponieważ warstwami możemy nadbudować kolor, a nie zrobimy sobie krzywdy jednym pociągnięciem pędzla.
Too Faced Chocolate Bon Bons

Bardzo lubię w tej palecie jej ogromną uniwersalność. Jest użyteczna zarówno na spotkanie biznesowe i do pracy, kiedy musimy wyglądać poważnie, jak i na imprezę, gdy możemy naprawdę poszaleć z makijażem ;) Odpowiada mi także to, że dwa beżowe cienie są o wiele większe od reszty. W końcu ktoś pomyślał, że właśnie te delikatne cienie pasują do każdego innego w palecie i mogą być używane zdecydowanie najczęściej, a co za tym idzie –najszybciej zużywają się. Pierwszy raz spotkałam się z taką pomysłowością i jestem zachwycona! W mojej toaletce są co najmniej trzy palety, w których pozostały same ciemne cienie, a delikatne beże już dawno się skończyły. Ponadto opisywana paletka ma także duże praktyczne lustro, które wygląda przesłodko ;)

Chocolate Bon Bons od Too Faced oceniam na 4 ;) Paleta jest naprawdę dobra, ale niestety nie idealna. Ciekawi mnie, czy korzystałyście z niej i czy u Was się sprawdziła?

 

Fotografia Aleksandra Szczepańska

 

Banner 750x100