Lifestyle, Podróże

Jak szybko i rozsądnie zaplanować wakacyjną podróż?

Planowanie wszystkiego w mojej pracy to podstawa. Zaplanowanie artykułów dla czytelników, tematów na grupę, zrobienie zdjęć „do przodu” na Instagram (bo przecież nie wiadomo, kiedy znów będzie ładne światło) czy chociażby cała obsługa sklepu to jedna wielka organizacja. Jednak za sprawą kilku trików nauczyłam się szybko radzić sobie z planowaniem wszystkich tematów i przewidywać kwestie, które mogą się wydarzyć w ciągu najbliższych dni i są w stanie „rozwalić” mój bardzo mocno zapełniony harmonogram. Dzięki zabieganiu coraz bardziej cenię czas i narzędzia, które pomagają szybko i sprawnie poradzić sobie z tematami dnia codziennego. Ostatnio – planując podróż do Barcelony – odkryłam stronę, która pomogła mi w mgnieniu oka zaplanować krótki urlop i zaoszczędzić masę czasu na poszukiwania.

I tak dzięki stronie Rainbow udało mi się w niecałe pół godziny przejrzeć wycieczki, znaleźć lot i hotel. Czy to nie jest świetna sprawa: spędzić pół godziny na zaplanowaniu idealnego wyjazdu zamiast kilku dni na przeglądaniu ogromnej ilości wyszukiwarek z lotami, hotelami czy wycieczkami?

Zrzut ekranu 2017-06-13 o 11.41.19

Poszukiwanie idealnego hotelu, lotu, a do tego znalezienie atrakcji turystycznych to często wiele godzin mozolnej pracy. Dogranie terminów, transferów z lotniska i na nie, a później jeszcze do hotelu – istnieje wiele logistycznych zagwozdek, które bardzo szybko mogą nam się „rozjechać”, powodując także, że wydłuży się czas dotarcia na urlop, co sprawia zarazem, że pojawi się niepotrzebny stres. Wprawdzie kiedy podróżujemy z mężem we dwoje 10 minut oczekiwania, spóźnienia na autobus itd. nie robi różnicy, ale kiedy w grę wchodzą także małe dzieci – zaczyna się robić kłopot, bo dzieci po prostu zaczynają się nudzić i kaprysić.

Dlaczego polecam Wam zobaczenie wycieczek, lotów i hoteli na stronie Rainbow?

Strona Rainbow to dla mnie hit dla podróżników, bo jest bardzo bogata w oferty. Znajdziemy na niej oferty lotów, hoteli, wycieczek objazdowych, wyjazdów last minut i ogromną ilość promocji. W zależności od tego, jaki wyjazd planujemy, znajdziemy wszystko. Niezależnie czy jesteśmy amatorem aktywnego wypoczynku, czy może wolimy leżeć całe dwa tygodnie na plaży :) Strona Rainbow posiada także bardzo ciekawą wyszukiwarkę, która pomoże nam przefiltrować oferty według wielu różnych kryteriów. Najciekawsze z kryteriów to dla mnie zdecydowanie „krótki urlop”, a dla wielu moich znajomych „wakacje z dziećmi” (wtedy nie musisz wczytywać się w każdą ofertę i sprawdzać miejsc przyjaznych maluchom, lecz masz od razu podane je na tacy).

Zrzut ekranu 2017-06-13 o 11.41.17

Przeglądając stronę z last minut trafiłam na świetną ofertę wakacji w Chorwacji. Piękny hotel, ciekawe miejsce, a do tego atrakcyjna cena <3

Croatia. Views of the city Dubrovnik

Zrzut ekranu 2017-06-13 o 11.41.02

Mam nadzieję, że gdy we wrześniu będę szukać kolejnych wakacji dla siebie, trafię na kolejne rewelacyjne oferty, tak jak ta z hotelem PORT 9 :)