Uroda

Semilac EXTEND 5w1, czy będzie hitem?

Bycie praktyczną to jedna z tych cech, które lubię u siebie najbardziej. Uwielbiam szukać nowych produktów, które znajdą wiele zastosowań, lubię też minimalizować koszty, znajdując zamienniki, które będą w stanie pomóc mi w efektywniejszym prowadzeniu biznesu. Praktyczność w wielu aspektach sprawia, że 10 razy pomyślę zanim zdecyduję się na zakup określonej rzeczy, 3 razy przeanalizuję, czy nadal jest mi ona potrzebna i jeszcze zastanowię się, czy nie mogę jej przypadkiem zastąpić czymś, co już mam. Z jednej strony, jest to cecha bardzo dobra przy prowadzeniu własnej firmy, rozsądnych zakupach, czy mierzeniu ekonomiczności rozwiązań. Jednak czasem ta cecha charakteru staje się kłopotliwa – szczególnie, kiedy próbujemy dużą ilość rzeczy zastąpić jedną. Mimo własnej pragmatyczności, nie do końca wierzę w produkty 10w1 i zazwyczaj wystrzegam się takich rozwiązań. Boję się, że skoro coś jest do wszystkiego, to jest najnormalniej w świecie do niczego…

Kiedy kilka dni temu otrzymałam przesyłkę od marki Semilac, która zawierala nowość EXTEND 5w1 byłam bardzo ciekawa jak sprawdzi się ten produkt na moich paznokciach i czy naprawdę będzie łączył w sobie aż 5 cech bez straty na jakości produktu.

Muszę jednak zacząć od początku :) Czyli wyjaśnić Wam co oznacza 5w1. Marka Semilac opracowała innowacyjną hybrydę, która łączy w sobie bazę, przedłużenie, nadbudowę, kolor i top. Zazwyczaj do tego, aby wystylizować paznokcie potrzebujemy osobno bazy, następnie nakładamy produkt typu Hard, którym możemy wzmocnić paznokieć i go nadbudować, kolor, którym pomalujemy paznokcie i oczywiście top, jako zabezpieczenie koloru i jego nabłyszczenie. Teraz te wszystkie cechy mają w sobie dwa nowe lakiery marki Semilac. Seria ta została nazwana EXTEND 5w1.

Niesamowite jest, że jeden produkt może łączyć w sobie tak wiele funkcji. Dzięki temu, że w jednej buteleczce mamy zarówno bazę, przedłużenie, lakier i top, możemy bardzo szybko wykonać stylizację, stopniowo nakładając na paznokieć odpowiednią ilość produktu. Plusem jest też to, że dzięki połączeniu aż tylu działań w jednym produkcie, w końcu nie musimy posiadać 4 oddzielnych buteleczek i oszczędzamy miejsce (dla mnie- minimalistki jest to bardzo ważne).

Jeden Semilac EXTEND 5w1 zastępuje aż cztery produkty, co oznacza, że oszczędzamy też dużą ilość pieniędzy. Zamiast zapłacić ponad 100zł za 4 różne produkty, możemy mieć jeden za 39zł. Oszczędzamy miejsce i budżet! Semilac pomyślał także o tym, aby lakiery miały piękne “nudziakowe” kolory, więc w tym momencie w serii EXTEND 5w1 znajdziemy cudowny 801 SOFT BEIGE i mój ulubiony 802 NUDE ROSE.

Aplikowanie tego lakieru jest banalnie proste. Po prostu, zamiast korzystać z 4 produktów, malujemy wszystkie warstwy jednym lakierem i bardzo szybko tworzymy idealny efekt :)

Mam nadzieję, że w kolekcji lakierów EXTEND 5w1 pojawią się także neonowe róże. Są to jedne z moich ulubionych kolorów i z chęcią znalazłabym je właśnie w tej serii ;) Bardzo często wykonuję manicure hybrydowy moim koleżankom, czy mamie, a ta nowość na pewno bardzo im się spodoba. Co ważne, kompaktowość tego produktu jest idealna podczas podróży, nie musimy zabierać ze sobą dużego bagażu, kiedy chcemy zrobić hybrydy klientkom, czy znajomym.