Uroda

Semilac DANCEFLOW – karnawałowe brokaty ;)

Pierwszy raz od dawna wracam do lakierów hybrydowych ;) Przez ostatnie miesiące w moim paznokciowym świecie testowałam klasyczne lakiery Semilac – i byłam nimi zachwycona: piękne kolory i cudowna trwałość. Teraz jednak przyszedł czas na hybrydy i powrót do lakierów, które są nie do zdarcia :)

Do hybryd wróciłam w wielkim stylu wraz z pojawieniem się kolekcji DANCEFLOW, która zauroczyła mnie swoimi brokatami, a tych (jak już mogliście zauważyć) jestem ogromną wielbicielką. W ten sposób na moich paznokciach, jako pierwsza hybryda od września, pojawiło się połączenie klasycznego różowego nudziaka 032 Biscuit i energetycznego brokatu 179 Midnight Samba. Te dwa kolory – jak dla mnie – pasują do wszystkiego: nieważne, czy nosi się akurat dres, czy może koktajlową sukienkę.

Semilac DANCEFLOW

Oprócz pięknego lakieru Midnight Samba w kolekcji DANCEFLOW pojawiła się także duża ilość brokatów, które zachwyciły mnie swoim wykończeniem. Możemy znaleźć zarówno lakiery transparentne, jak i z pełnym kryciem :)

Mnie urzekł szczególnie transparentny 185 Majesty Waltz, który jest bardzo delikatny i posiada w sobie srebrne, opalizujące drobiny zatopione w przezroczystej bieli. To idealny lakier na zdobienia i francuski manicure zakończony delikatnym brokatem ;)

Jak widzicie, na paznokciach pojawił się także przepiękny lakier 179 Midnight Samba, który jest połączeniem srebrnej i czerwonej drobinki brokatu – w moim przypadku wygląda jak Rose Gold.

Lakiery, które na pewno pojawią się w moich następnych stylizacjach, to zdecydowanie 177 Velvet Disco i 178 Delicius Cha-Cha. Są to lakiery w odcieniach fioletu, które posiadają w sobie srebrne drobiny ;) Już mam pomysł na połączenie tych dość ciemnych lakierów z delikatnym srebrem.

W kolekcji znajdziemy także coś dla miłośniczek czerwieni: lakiery 181 Spicy Salsa i 172 Tango Amore. Super jest to, że jeden lakier jest półtransparentny, a drugi kryjący. Dzięki nim można wyczarować skomplikowane wzory i połączyć oba lakiery z innymi kolorami :)

Semilac DANCEFLOW

Oczywiście, jak na taneczne rytmy, nie może zabraknąć także złota, dlatego w kolekcji znalazł się przepiękny 187 Sweet Rumba, który w perłowej masie ma zatopione wiele złotych drobinek.

Ostatnie już kolory z kolekcji DANCEFLOW są dla kobiet, które uwielbiają ciemne kolory w odcieniach brązu i czerni :) To 174 Fancy Foxtrot (czerń) i 180 High Jive (brąz).

Jak dla mnie kolekcja DANCEFLOW idealnie odwzorowuje każdy z tańców i jest tak różnorodna, że każda miłośniczka brokatów znajdzie w niej coś dla siebie ;)

Fotografie – Joanna Zawiślan – Siuda