Uroda

Salon piękności w Twoim domu?

Kochani!

Ostatnio dostaję od Was wiele wiadomości, w których pytacie mnie, jak znajduję czas na zabiegi pielęgnacyjne, dbanie o paznokcie i ciało. Powiem Wam, że prowadząc własną działalność nie jest to łatwe. Wiem jednak, że dbanie o siebie jest bardzo ważne i nie chodzi tutaj o wyłącznie o perfekcyjny wygląd zewnętrzy, ale przede wszystkim o dobre samopoczucie.

Często jesteśmy zabiegane, nie mamy na nic czasu, prowadzimy własne biznesy, studiujemy, dbamy o dom i wychowujemy dzieci, zapominając o sobie i małych przyjemnościach. Na przykładzie kobiet w mojej rodzinie, moich przyjaciółek i bliskich mi dziewczyn, które pracują na pełen etat i wychowują dzieci, widzę, że łatwo można zapomnieć o sobie. Zapominamy, że to, jak wyglądamy ma wpływ na to, jak się czujemy. Z biegiem czasu praca i codzienne obowiązki przysłaniają nam samych siebie, tracimy poczucie własnej wartości, kobiecości i atrakcyjności. Ja postawnowiłam, że dla siebie będę zawsze na pierwszym miejscu, dlatego zawsze, ale to ZAWSZE znajduję czas, by dbać o swoje ciało, by pójść na paznokcie, do fryzjera i do kosmetyczki.

W moim przypadku jest to dużo łatwiejsze, postrzeganie siebie i pewne zasady wyniosłam z domu, dzięki mojej mamie wiem, że jeśli prawdziwie kochamy siebie, innym ludziom też łatwiej to przychodzi. Ale poprzez pryzmat dziewczyn, które żyją badzo aktywnie, jestem w stanie zrozumieć, że wygospodarowanie nawet godziny na kosmetyczkę i fryzjera nie raz graniczy z cudem. Dlatego właśnie postanowiłam znaleźć lek na brak czasu, a jest nim biuti.pl.

To aplikacja, która pozwala zamawiać usługi profesjonalistów z branży beauty, prosto do domu. Wystarczy, że zaznaczycie, który dzień i godzina Wam odpowiada i kosmetyczka, czy fryzjer już jest w Waszym domu. Dzięki temu nie tracicie niepotrzebnie czasu na dojazdy do salonu, odpada Wam też stanie w korku i czekanie na odległy termin. Wizytę opłaca się natychmiastowo przez aplikację PayU, nie musicie mieć więc przy sobie odliczonej gotówki, a wszystko dzieje się za pośrednictwem aplikacji.

W biuti.pl fajne jest też to, że inne użytkowniczki mają możliwość dodania opinii o danym profesjonaliście, co daje Wam pewność, że traficie w dobre ręce. Co ważne, usługi zamawiane przez aplikację są tańsze niż w salonach (nie pytajcie, jak oni to robią) zrobiłam małe porównanie i jest to sprawdzona informacja.

Dla zapracowanych to świetna opcja na skorzystanie z usług kosmetyczki, czy fryzjera, ale też innych specjalistów z branży beauty, ponieważ istnieje możliwość, by zamówić usługę w godzinach, kiedy salony często są już zamknięte. Aplikacja skutecznie przypomina o umówionym spotkaniu, nie ma opcji, żeby zapomnieć!

Jeśli myślicie nad tym, czy usługa wykonana w domu jest gorszej jakości niż w salonie, to bez obaw. Profesjonalista zabiera ze sobą wszystkie potrzebne kosmetyki i przyrządy, by usługa została wykonana na najwyższym poziomie, przecież chce, żebyście do niego wróciły, a raczej, żeby on wrócił do Waszego domu ;)

W tym momencie strona jest zaprojektowana przede wszystkim na telefony, ale już niebawem będzie też dostępna na ekrany komputerów. Obecnie z aplikacji może skorzystać każdy, kto mieszka w Krakowie i Warszawie, ale już niebawem z mobilnych usług będzie można skorzystać też w Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Wrocławiu.

Znalazłam idealne narzędzie, byście były piękniejsze! Nie ważne, czym się zajmujecie, do której godziny jesteście w biurze, czy wychowujecie dzieci lub macie złamaną nogę. Jestem bardzo podekscytowana tym narzędziem!

Jeśli tylko je wypróbujecie, koniecznie dajcie znać, jak wyglądała Wasza wizyta domowa z biuti.pl

Mam też dla Was specjalny rabat HANIABIUTI 50% rabatu na usługi zarezerwowane przez aplikacje :) Kod ważny do końca maja ;)