Lifestyle

Pomysł na świąteczną aranżację stołu :)

Pomysł na świąteczną aranżację stołu - bieżnik

Uwielbiam święta, a co się z tym wiążę i dekoracje. Pamiętam jak od dziecka zawsze przystrajałam dom. Począwszy od choinki, stołu i oczywiście balustrady, a kończywszy na najmniejszej nawet potrawie wigilijnego stołu. Teraz kiedy jestem już dorosła pewne nawyki pozostały i nadal, mimo biegu lat dbam o to aby wigilijny stół wyglądał zjawiskowo. Dzisiaj pokażę Wam mój pomysł na wigilijny stół :) Mam nadzieję, że natchnie Was do przystrojenia swojego stołu :)

Pomysł na świąteczną aranżację stołu - widok na cały stół

W moim mieszkaniu stawiam zawsze na prostotę. Uwielbiam kolor srebrny i właśnie z takimi dodatkami mam urządzone mieszkanie, stąd też pomysł na stół pasujący do wystroju wnętrza.
Postawiłam więc na dwa świąteczne kolory: srebro i czerwień.

Pomysł na świąteczną aranżację stołu

Uwielbiam minimalizm, dlatego postawiłam na delikatne srebrno-białe serwetki, srebrne serwetniki, białe talerze i oczywiście srebrny bieżnik. Na bieżnik wysypałam suszone kwiaty, dołożyłam czerwoną wstążkę z gwiazdami oraz postawiłam trzy świece. Przy minimalistycznym stole znajdzie się wiele miejsca na wigilijne potrawy, tak aby nikt nie odchodził od stołu podczas wieczerzy.

Pomysł na świąteczną aranżację stołu - mała choinka-świeczka

Pomysł na świąteczną aranżację stołu

Pomysł na świąteczną aranżację stołu - eleganckie serwetki

Pomysł na świąteczną aranżację stołu

Bieżnik – Home & You
Świeca choinka – Home & You
Serwetki – Zara Home
Świeczniki srebrne kwiaty – Home & You
Suszone kwiaty – Tesco