Uroda

Piękne dłonie – konkurs na Dzień Mamy

Odkąd tylko pamiętam moja mama i babcia dbały o siebie. O swoją cerę, włosy, dłonie. To właśnie one nauczyły mnie, że kobieta powinna dbać o siebie, żeby dobrze się ze sobą czuć. Wiem jednak, że wiele kobiet jest zabieganych i nie dba o pielęgnacyjną rutynę. Ja wyniosłam z domu dobre nawyki, aby dbać przede wszystkim o nawilżenie i pielęgnację mojego ciała. Teraz kiedy zbliża się dzień mamy pomyślałam, że opowiem Wam trochę więcej o mojej pielęgnacji dłoni, po których podobno można poznać wiek kobiety bardziej niż po twarzy :) Zgadzacie się z tym powiedzeniem? ( Na końcu postu czeka na Was KONKURS)

Piękne dłonie

Wiecie, że jestem gadułą, a pielęgnacja to zdecydowanie moja domena ;) O pielęgnacji dłoni mogłabym mówić godzinami, ale wiem, że nie każda z Was ma czas aby nakładać maski, rękawiczki czy regularnie peelingować dłonie. Dzisiaj opowiem Wam o prostym i szybkim sposobie na pielęgnację :)
Kiedy jestem zabiegana dbam tylko o dwie rzeczy jeśli chodzi o dłonie: o to abym zawsze miała pomalowane paznokcie oraz aby skóra na moich dłoniach nie była przesuszona. Są to tak naprawdę podstawy, ale wiem że dla wielu kobiet regularne nawilżanie dłoni niestety nie jest nawykiem.

Ja sama nawilżam dłonie od 2-4 razy dziennie, w ciągu dnia staram się pamiętać o tym, aby smarować je kremem, tuż przed wyjściem do pracy, po dotarciu do pracy, raz w ciągu dnia i oczywiście wieczorem kiedy kładę się spać :) Są to takie cztery punkty, które są dla mnie priorytetem i staram się ich nie omijać.

Próbuje także zawsze dbać o moje paznokcie: o to aby nie miały odprysków, były przypiłowane i oczywiście zdrowe (nie łamiące się). To na tym przede wszystkim mi zależy, tym bardziej, że zadbanie o paznokcie to 40 minut tygodniowo. Ja mój manicure robię aktualnie sama i nie wymaga on ode mnie bardzo dużo czasu, a daje niesamowite efekty ;)

Ostatnio testowałam lakiery oraz kremy Verona Cosmetics i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona :) Krem, który używałam do dłoni przez ostatni miesiąc okazał się bardzo dobry. Moje dłonie są dzięki niemu nawilżone, pięknie pachnące oliwką i wygładzone. Natomiast lakiery zaskoczyły mnie swoim pięknym kolorem i trwałością :) Zapomniałam już, że czasem tańszy krem może dorównywać temu markowemu ;)

Piękne dłonie

Dzisiaj wraz z firmą Verona mamy dla Was konkurs ;)
5 mam zostanie nagrodzonych zestawami kosmetyków w których skład wchodzą:
– krem do rąk
– dwa lakiery do paznokci

wystarczy napisać jak ty albo Twoja mama dbacie o dłonie ;) 5 najciekawszych komentarzy zostanie nagrodzonych ;)
Wysyłka kosmetyków już w poniedziałek więc śpieszcie się z komentowaniem !!!

 

Fotografia Aleksandra Szczepańska