Uroda

Palomar Icon – laser, który czyni cuda

W związku z tym, że zabiegi w Klinice Vesuna zawsze w stu procentach się u mnie sprawdzały, tym razem postanowiłam zafundować laserowy zabieg mojej mamie, która zaczęła mieć problem z owalem twarzy. Na moim Instastories pokazałam Wam naszą wspólną wizytę w Vesunie i cały jej przebieg.

W związku z posuwającymi się problemami ze skórą twarzy i coraz mniejszym jej napięciem, mama, wspólnie z Panią Anią z kliniki zdecydowały się na zastosowanie lasera PALOMAR ICON. To bardzo innowacyjna metoda, która dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie głowic stanowi najskuteczniejsze rozwiązanie, jeśli chcemy zlikwidować problemy skórne takie jak np.: naczynka, rumień, rozstępy, przebarwienia, blizny potrądzikowe. Mama użyła ICONA po to, by zrobić sobie bezpieczny resurfacing twarzy, czyli zwiększyć napięcie skóry i uzyskać jej sprężystość oraz zlikwidować zmarszczki, sprawiając, że skóra staje się widocznie odmłodzona. Był to jej pierwszy zabieg, dlatego tak ważne było, aby Pani Ania wytłumaczyła jej na czym będzie polegał i co to właściwie jest ten PALOMAR ICON?

W czym tkwi wyjątkowość PALOMAR ICON’a?

A to w tym, że posiada unikatowe i mega skuteczne głowice. Te cztery typy głowic mają tajemnicze oznaczenia, które laikowi pewnie niewiele powiedzą, ale najważniejsze jest ich działanie, o którym musicie się dowiedzieć zanim przystąpicie do tego zabiegu. Pani Ania też tłumaczyła mojej mamie ich działanie zanim przystąpiły do dzieła i zastosowała odpowiednie głowice.

  • Głowica 1540 przebudowuje strukturę skóry i łączy w sobie wysokie bezpieczeństwo i skuteczność bez długotrwałej rekonwalescencji po zabiegu. ten typ lasera idealnie nadaje się, by zredukować blizny, rozstępy, rozszerzone pory, a także ujędrnia skórę.
  • Głowica 1064 jest idealna do likwidacji zmian naczyniowych na nogach.
  • Głowica 2940 to zaś skuteczna metoda resurfacingu skóry, która jest wprost idealna dla kobiet, chcących zachować młody wygląd. Już po jednej sesji można zobaczyć rezultaty gołym okiem. Poprzez wysoką absorpcję wody istnieje możliwość efektywnego przebudowania skóry nawet z bardzo zaawansowanym procesem starzenia, czy też bardzo głębokimi bliznami potrądzikowymi.
  • Głowica MAX G jest świetna jeśli chodzi o likwidację rumienia, czy trądziku różowatego. Jeśli ktoś chce zlikwidować piegi albo naczynka, to też najlepsza z możliwych metoda.
Processed with MOLDIV

Jak widzicie, w zasadzie każdy problem ze skórą może zostać zlikwidowany dzięki temu opatentowanemu systemowi dostarczania wiązki lasera. Najważniejsze jest to, że ICON pozwala na wykorzystanie większej ilości energii podczas terapii, a co za tym idzie, można zrobić mniej zabiegów i uzyskać doskonały efekt. W zabiegach PALOMAR ICON ważne jest też to, że zastosowany jest podwójny filtr, chroniący skórę przed nadmierną ekspozycją na działanie lasera.

Chociaż mama na początku nie była przekonana do zabiegu laserowego na twarz, dała się namówić, a dziś jest bardzo zadowolona. Gołym okiem widać poprawę jędrności skóry, co ważne tylko po jednym zastosowaniu już widzimy progres. Po samym zabiegu skóra była delikatnie zaczerwieniona, a mama musiała odczekać około tydzień, aby poczuć się zupełnie komfortowo. Oczywiście, zrozumiały był jej strach przed pierwszym zabiegiem, który sama pamiętam dziś doskonale. Jednak indywidualne podejście do klienta i profesjonalizm w wykonywaniu zabiegów, który zawsze będę podkreślać, jeśli chodzi o Vesunę, pokazał mamie, że zabiegi laseroterapii nie są niczym skomplikowanym, czy inwazyjnym dla zdrowia.

Jestem stałą klientką kliniki Vesuna w Krakowie. Jak doskonale wiecie, skorzystałam już z wielu zabiegów kosmetologii estetycznej, a także jednego z dziedziny medycyny estetycznej właśnie tam. Przekonałam się do zabiegów laserem, chociaż na początku byłam bardzo sceptyczna. Okazuje się jednak, że zabiegi laserowe są zupełnie bezpieczne, a ich rezultaty biją na głowę wszystkie inne zabiegi. Bardzo polecam Wam, by poczytać więcej o zabiegu PALOMAR ICON i umówić się na bezpłatną konsultację, które pomogą zadecydować i odpowiedzieć na pytanie: czy ten zabieg będzie dla mnie dobry?