Lifestyle

O tym dlaczego otworzyłam sklep internetowy :)

Jazda pociągiem to dla mnie chwila wytchnienia od pracy, pędu i oczywiście chwila relaksu kiedy w końcu mam czas, aby dłużej pomyśleć nad swoimi planami. Dzisiaj, kiedy w pociągu spędzę ponad 5 godzin jadąc do i z Warszawy chciałabym Wam opowiedzieć o moich planach na przyszłość, a może tylko na najbliższe miesiące. Tego jeszcze nie wiem, ale wiem jedno “będzie się działo”.

Blog od zawsze był dla mnie odskocznią od codzienności, pracy i oczywiście życia prywatnego, gdzie mogłam pokazać chociaż małą cząstkę siebie. Od teraz trochę się zmieni :) Pojawi się więcej ciekawych tekstów i stylizacji oraz recenzje wielu naprawdę rewelacyjnych produktów ze sklepu, który właśnie otworzyłam :). I o tym także chciałabym wam dzisiaj opowiedzieć.

Zmęczyło mnie już sprowadzanie i przepłacanie za kosmetyki, które są mega chwalone na zagranicznym YT i postanowiłam otworzyć sklep z markami trudno dostępnymi w Polsce jak Rituals, Tony Moly czy chociażby Tarte. (Chcę się z Wam również podzielić kosmetykami dostępnymi w Polsce, które możecie kupić w promocyjnych cenach). Plany na sklep mam duże i mam nadzieje że je zrealizuję chociażby po to, aby dostarczyć wam takie cudowne kosmetyki jak Tony Moly, ale nie w tak okrojonej ilości jak w innych sklepach. Chciałabym Wam też pokazać, że markowe i sprowadzane kosmetyki nie muszą mieć wysokiej marży, która tak boli naszą kieszeń:) Chcę Wam również udowodnić, że młode kobiety umieją rozkręcić swój biznes pracując na etacie, tak jak Monika Kamińska z bloga Black Dresses, która jest dla mnie ogromną inspiracją.

otworzyłam sklep internetowy

Ja sama widzę w prowadzeniu sklepu jeszcze jedną szansę na pokazanie, że lokalni polscy sprzedawcy mogą pięknie zapakować paczki i, że każdy klient się liczy i jest równo traktowany :) chciałabym także dać wam wiele promocji w sklepie i zniżek, dlatego zapraszam was serdecznie do zapisania się do newslettera obserwowania FB i IG, gdzie cały czas pojawiają się nowe promocje i recenzje produktów :)
Dziewczyny trzymajcie proszę za mnie kciuki, bo bardzo zależy mi na Waszym wsparciu i opiniach o sklepie :) jeśli chciałybyście, abym coś zmieniła na blogu i w sklepie piszcie śmiało. Wasze rady są dla mnie naprawdę cenne :)