Uroda

Nowość Mydło do mycia pędzli Hania Beauty

Rynek kosmetyczny jest ogromny, ale wciąż pozostają luki, które można, a nawet należy wypełnić. Od wielu lat jedną z nich była dla mnie kwestia czyszczenia pędzli do makijażu. Nie ulega przecież wątpliwości, że ich regularne oczyszczanie jest bardzo istotne (mimo że nieraz o tym zapominamy). Powody są przynajmniej dwa.

Po pierwsze, na pędzlach gromadzą się różnego rodzaju zarazki i bakterie. Są one pozostałościami po używanych produktach, ale też nie brakuje w nich martwych komórek naszej skóry czy chociażby kurzu, który jest efektem nieprawidłowego przechowywania pędzli. To więc bardzo ważne dla naszego zdrowia, żeby regularnie oczyszczać pędzle, a nie nanosić na twarz wszystkie te ustrojstwa, które zapychają pory i powodują starzenie się skóry. Zapewniam, że sama woda użyta do czyszczenia wraz z przypadkowym produktem niewiele tu zdziałają, skoro potrzeba rozprawić się z rożnymi bakteriami.

Po drugie, czyszczenie pędzli wpływa na ich trwałość. Nie ma sensu co chwilę wydawać pieniędzy na nowe pędzle, skoro te stare mogą nam posłużyć znacznie dłużej. Do tego potrzeba jednak właśnie ich skutecznego i systematycznego oczyszczania, które na długo pozwoli zachować odpowiednią jakość pędzla.

Wiedząc więc, jak ważne jest mycie pędzli, miałam równocześnie niemały problem. Otóż na polskim rynku brakowało mi produktów do ich mycia o naturalnym składzie, a jeśli już na jakieś trafiałam, to były to chemiczne preparaty antybakteryjne. Znalazłam więc zagraniczne naturalne mydła, ale okazywały się jednak albo zbyt drogie, albo po prostu mało efektywne w działaniu. Okazało się, że z tymi samymi kłopotami zmaga się wiele moich klientek.

I tak postanowiłam, że skoro nic nie rozwiązuje naszego problemu, to sama muszę ten problem rozwiązać! W ten sposób zrodziła się myśl o stworzeniu własnego mydła do mycia pędzli w ramach mojej marki Hania Beauty. Od myślenia szybko przeszłam do działania i dziś mogę Wam zaoferować coś wyjątkowego – mydło do mycia pędzli o naturalnym składzie.

Stworzyłam coś, co – mam nadzieję – będzie odpowiedzią na zapotrzebowania wielu z Was. Mydło, które pozwala skutecznie oczyścić pędzle do makijażu i zadbać o nasze zdrowie.

Zdecydowałam się stworzyć mydło o naturalnym składzie, opartym na wartościowych olejach roślinnych. Pozwala ono usunąć z pędzla wszystko to, czego nie powinniśmy nakładać na twarz. O jakości mydła świadczy fakt, że sprawdza się nawet w przypadku odplamiania z make-upu naszej odzieży (sama często zdejmując białą bluzkę brudziłam ją makijażem i nie mogłam potem wyczyścić, a teraz mydło jest w stanie zaradzić nawet na ten problem).

Co więcej, moje mydło nie tylko czyści pędzle, ale wręcz je pielęgnuje, a tym samym sprawia, że będą dłużej użyteczne, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnych wydatków. To też efekt przemyślanego składu, w którym znajdują się substancje używane także w produktach pielęgnujących skórę (więc tym samym jej nie podrażniają).

Jako że uwielbiam mydła w kostce, bo łatwo się je trzyma w ręce, a do tego są bardzo wydajne, to postanowiłam, że moje mydło do mycia pędzli też będzie miało taką formę. Ale, oczywiście, nie wygląd jest tu najważniejszy, lecz skuteczność działania produktu. Już niedługo i Wy same będzie mogły się o niej przekonać, do czego gorąco zachęcam!