Uroda

Nowa paletka z cieniami pojawiła się w mojej kosmetyczce !

Cienie w mojej kosmetyczce odgrywają dość ważną rolę. Oprócz korektora, pudru i tuszu to one zazwyczaj goszczą na moich oczach. W ciągu ostatnich dwóch lat nazbierało mi się kilka pięknych palet z cieniami, których systematycznie używam. Niektóre z nich bardziej przypadły mi do gustu i korzystam z nich z rozkoszą. Są jednak też takie palety, które wykańczam na siłę… Znacie to uczucie kiedy cień nie do końca Wam odpowiada, a paleta kosztowała dużo i szkoda jej nie zużyć? Ja niestety znam, dlatego od ponad 3 miesięcy łączę najbardziej ukochane cienie z tymi znienawidzonymi i próbuje wyczerpać moje zapasy :)

Po tych kilku miesiącach męki wykończyłam najmniej ulubioną paletę i dostałam nagrodę od męża, jaką jest nowa paleta Urban Decay z limitowanej edycji Gwen Stefani. Dlaczego właśnie ją wybrałam?

Nowa paletka z cieniami

W życiu miałam jedną paletę cieni Urban Decay i niestety nie przypadła mi do gustu… Była to paleta Naked Basics, która zdecydowanie nie była dla moich oczu korzystna (ze względu na same matowe cienie, które podkreślają sińce pod oczami). Teraz do przetestowania najnowszej paletki UD namówiła mnie Kasia. Wiecie jak bardzo ufam Kasi szczególnie pod względem makijażu i produktów, które warto przetestować stąd też kiedy mogłam wybrać sobie prezent padło na UD Gwen Stefani.

Nowa paletka z cieniami

W palecie urzekło mnie wiele rzeczy: przepiękne opakowanie, ogromne lusterko i oczywiście 15 bardzo dobrze napigmentowanych cieni. Cienie na szczęście są mieszane, część jest matowa, inne są satynowe i brokatowe, więc dla każdej kobiety coś się znajdzie :) Kolory cieni są bardzo różnorodne, począwszy od dziennych i stonowanych kolorów, aż po odważne i imprezowe :) Jak dla mnie rewelacja bo jedną paletką jestem w stanie pomalować się na wiele okazji :) Niestety paletka posiada jeden minus cenę, gdyż cena regularna tego produktu to aż 299zł. Moja paletka została kupiona na promocji -20% w Sephorze. Jeśli Wam się spodobała polecam szukać na nią promocji :))

Nowa paletka z cieniami

Nowa paletka z cieniami

Nowa paletka z cieniami

Nowa paletka z cieniami

Jak Wam się podoba ta paletka? Mnie osobiście bardzo :)
Dziewczyny jeśli znacie interesujące paletki, które są warte polecenia dajcie znać :) Jestem ciekawa czy miałyście jakieś produkty z Urban Decay :) Ja ostatnio jestem zachwycona tą marką :))

Fotografie: Aleksandra Szczepańska