Uroda

Moje ukochane letnie perfumy

Witajcie,
U każdej osoby perfumy są kwestią bardzo indywidualną. Jedni lubią delikatne kwiatowe, inni orzeźwiające i cytrusowe, jeszcze inne osoby kochają mocne letnie perfumy. Wszystko zależy od naszych upodobań i przyzwyczajeń. Ja zależnie od mojego nastroju korzystam z 3 zapachów perfum :)

Moje numer jeden to zawsze będzie Ange Ou Demon Le Secret od Givenchy.
letnie perfumy Givenchy

Uwielbiam te perfumy, nigdy mi się nie nudzą i stosuję je bardzo często. Zapach jest subtelny, kobiecy i do tego bardzo pociągający. Jak dla mnie jest idealny. Wiem, że zawsze będą kradły moje serce tak jak robią to od 3 lat. (Nie polecam mocniejszej fioletowej wersji tych perfum, jak dla mnie za mdłe i niezbyt przyjemne, wręcz duszące)

Moje numer dwa są dwa :) Szczerze mogę powiedzieć, że te dwa zapachy są u mnie na równi. Jeden z nich to Lady Milion od Paco Rabanne. Dostałam je na gwiazdkę w zeszłym roku od Michała. Są subtelne, kobiece ale na tyle mocne, że przez długi czas po wyperfumowaniu ciała nadal je czujemy. Jak dla mnie są idealne na wieczór, cudownie pachną i są bardzo kobiece. Uwielbiam je, tak jak i męską wersję właśnie tych złotych perfum ;) Polecam każdej osobie, która woli mocniejsze zapachy :)

letnie perfumy paco rabanne lady million abs gold

Moje kolejne numer dwa to Euphoria Kleina.
letnie perfumy Calvine Klein

Te perfumy mam od lat ;) Nazwa niezmiernie miło mi się kojarzy, zapach jest ciężki ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Posiada nutę kwiatową. Idelanie nadaje się na wieczorne wyjścia, jak i na co dzień :) Kocham ten zapach :)

Polecam Wam zajrzeć do jakiejś perfumerii i powąchać te perfumy :) naprawdę żadne słowa nie opiszą ich zapachu. Jak dla mnie każdy z nich jest cudowny :)

pozdrawiam
Hania