Uroda

Moje pierwsze samodzielnie zrobione hybrydy

hybrydowe paznokcie w moim wykonaniu

Lakiery hybrydowe nigdy nie należały do moich ulubionych. Miałam kilka przygód ze źle założoną i ściągniętą hybrydą i powiem Wam, że na długi czas się z niej wyleczyłam. Byłam jednak na konferencji Meet Beauty i przy okazji warsztatów z NeoNail dostałam zestaw do robienia hybrydowych paznokci. Przeleżał on dość dłuższą chwilę w szafce czekając aż odważę się wykorzystać wiedzę ze szkolenia. Dzisiaj prezentuję Wam moją pierwszą w życiu hybrydę robioną samej sobie ;)
Ps. Wiem, że nie jest idealna ale to moja pierwsza samodzielna przygoda ;p po za tym przecież wiecie jak ciężko jest pomalować sobie prawą rękę ;pp

Na szkoleniu NeoNail dowiedziałam się dużo na temat hybrydowych paznokci. Szczerze mówiąc, Pani, która prezentowała jak pomalować paznokcie, tak ciekawie to robiła i opowiedziała o tylu zaletach, że postanowiłam spróbować. Niestety przed świętami czekało mnie dużo sprzątania, układania w półkach i organizacji mojego miejsca pracy, że zwykły lakier znikał z paznokci w mgnieniu oka. Wiecie jednak jak to jest kiedy non stop robi się zdjęcia, wychodzi i wstyd się pokazywać z brzydkimi paznokciami… Znalazłam więc czas pewnego zimnego wieczoru i postępując zgodnie z otrzymaną broszurą powoli zaczęłam malować paznokcie;)

hybrydy

Do pomalowania paznokci lakierem hybrydowym potrzebujecie lampy Led lub UV. Moja to lampa z NeoNail tak zwana słuchawka :)

jak samodzielnie zrobić hybrydy

Jest ona mała i poręczna, dlatego zabrałam ją ostatnio do mamy i wraz z nią robiłyśmy sobie paznokcie;)

jak samodzielnie wykonać hybrydy

Potrzebujecie także bazy, topu i oczywiście kolorowego lakieru.

manicure hybrydowy - samodzielne wykonanie

Ja mam na razie skromną kolekcje ale mam nadzieję, że z biegiem czasu się powiększy :)

manicure hybrydowy

Do zrobienia pięknych paznokci, a później ściągnięcia lakieru potrzebujecie koniecznie Cleanera i Acetonu :) Mnie dopiero czeka pierwsze samodzielne ściąganie ;) Jestem ciekawa jak mi wyjdzie.

jak samodzielnie zrobić hybrydy

Tak wyglądają moje paznokcie :) Co o nich sądzicie? Kolor urzekł mnie i to tak bardzo, że częściej będę robić sobie hybrydowe paznokcie ;)

Używacie lakierów hybrydowych? Robicie paznokcie same w domu? Ja się wciągnęłam :) Napiszcie co sądzicie o takiej formie malowania paznokci :)

Fotografie: Aleksandra Szczepańska