Uroda

Moja pielęgnacja ciała z Rituals

Od mojego ostatniego postu na temat pielęgnacji ciała kosmetykami Rituals minął już dość długi czas. Mimo tego, że czasem zdradzam te kosmetyki dla przetestowania czegoś nowego na bloga, nie ma miesiąca w którym nie użyłabym chociaż jednej rzeczy z Rituals. Tak bardzo pokochałam te kosmetyki za ich wydajność i konsystencję, że kiedy z Michałem zastanawialiśmy się nad tym jakie marki chcemy wprowadzić do naszego sklepu nie mogłam się powstrzymać przed wpisaniem na pierwszy miejscu właśnie tej firmy. Dlaczego jest ona dla mnie tak wyjątkowa? Zobaczcie sami :)

 

Kosmetyki Rituals to dla mnie oczywiście piękny zapach i niesamowita jakość, która zachwyca mnie za każdym razem kiedy używam tych kosmetyków. Moim ulubionym produktem do mycia ciała jest zdecydowanie pianka, której delikatna konsystencja myje moje ciało, nie podrażniając go. Sami zobaczcie jaką ma konsystencję :)

Moja pielęgnacja ciała z Rituals

W momencie kiedy mam przesuszone ciało, odstawiam piankę na bok i używam olejku do mycia ciała. Jego konsystencja zaskoczyła mnie już za pierwszym razem. Nie pieni się, jest delikatny dla skóry, a do tego ją nawilża co przynosi ulgę naprawdę suchej skórze :)

Moja pielęgnacja ciała z Rituals

Moja pielęgnacja ciała z Rituals

Za każdym razem kiedy robię sobie peeling nie mogę nacieszyć zapachem peelingu z linii Ayurveda, który zdecydowanie jest moim ulubionym z wszystkich peelingów. Pachnie obłędnie, a jego dwufazowa konsystencja powoduje, że sama stopniuję sposób złuszczania skóry. Peeling posiada w sobie także olejek, który nawilża skórę przy złuszczaniu. Jak dla mnie jest to cudowne rozwiązanie, bo wychodząc z kąpieli skóra nie jest ściągnięta i podrażniona ;)

Moja pielęgnacja ciała z Rituals

Moja pielęgnacja ciała z RitualsOczywiście tuż przed zdjęciami musiałam rozciąć sobie palec ;p

Moja pielęgnacja ciała z Rituals

Ostatnim etapem mojej pielęgnacji z firmą Rituals jest oczywiście balsam do ciała. Jak dla mnie cudowny. Pięknie pachnie (z resztą jak każdy kosmetyk tej firmy), niesamowicie nawilża i do tego szybko się wchłania ;) Od czasu do czasu kiedy mam mocno przesuszone ręce używam tego balsamu również na nie i uwierzcie mi dłonie stają się delikatne po nim jak pupka niemowlaka :)

 

Moja pielęgnacja ciała z Rituals

Moja pielęgnacja ciała z Rituals

To już wszystkie kosmetyki, które używam do pielęgnacji mojego ciała :) Nie jest ich dużo ale jak dla mnie są cudowne i zdecydowanie zachwycają mnie za każdym razem :)

Dziewczyny jakie są Wasze ulubione kosmetyki do pielęgnacji?
Używałyście kiedyś kosmetyków Rituals?
Polećcie mi proszę jakie firmy kosmetyczne chciałybyście zobaczyć w naszym sklepie, a ja wybiorę kilka, które wprowadzimy :)

Sklep – sklep.hania.com.pl

Fotografia Aleksandra Szczepańska