Uroda

Mój świąteczny manicure z Semilac

Świąteczny i sylwestrowy czas to mój ulubiony w roku. Mimo tego, że często jest mroźny, pada śnieg, a ja wychodząc z domu za każdym razem marznę, uwielbiam ten czas za odświętny klimat i zbliżający się karnawał. Jest to także chwila, kiedy najbardziej w całym roku skupiam się na własnym manicure, aby moje ręce przy wigilijnym stole i w trakcie składania życzeń (zarówno świątecznych, jak i noworocznych) wyglądały na zadbane i były ozdobione moimi ulubionymi lakierami :)

Tego roku w ramach swojego manicure postawiłam na trzy lakiery, które kocham zarówno w połączeniu, jak i każdego z osobna. Są to 094 Pink Gold, 032 Biscuit oraz 011 Purple Diamond.

Mój świąteczny manicure z Semilac

Pink Gold to jeden z moich ukochanych kolorów marki Semilac. Przepiękne wygląda nałożony w cieńszej warstwie na lakier bazowy, ale równocześnie w grubszej, kiedy chcemy, aby było więcej drobinek. Biscuit natomiast to uniwersalny lakier „na co dzień”, kiedy potrzebuję, żeby manicure pasował na każdą okazję. Lakier ten jest tak delikatny, że przy bladych rękach jak moje wygląda niesamowicie dziewczęco i subtelnie. Ostatni już lakier, którego użyłam w manicurze, to Purple Diamond – jak dla mnie jest to trochę mocniejsza fuksja, która idealnie nadaje się zarówno na lato, jak i zimę. Lakier ten, mimo że należy raczej do gamy ciemnych, nie wyciera się szybko i wygląda naprawdę ładnie przez długi czas ;)

Mój świąteczny manicure z Semilac

I tak właśnie prezentuje się mój świąteczno-sylwestrowy manicure ;)