Uroda

Metamorfoza moich włosów

Wizyta u fryzjera to ostatnio dla mnie bardzo stresujące przeżycie. Przez ostatnie kilka miesięcy próbowałam znaleźć fryzjera, który będzie profesjonalny, a do tego porozmawia, doradzi i oczywiście sprawi, że nie będę czuła się w salonie jak niechciany gość.
W ciągu ostatniego pół roku przeżyłam naprawdę dużo przygód u fryzjera i szczerze mówiąc z wizyty na wizytę, zaczęłam się bać, że nie znajdę fryzjera, który mnie zrozumie, a rozmowa z nim spowoduje, że czas spędzony podczas farbowania i pielęgnacji włosów naprawdę mnie odprężający. Mocno zniechęcona tymi przygodami, wypytywałam znajomych o dobre salony fryzjerskie w Krakowie. Niestety mimo pozytywnych opinii, moja zbyt duża wiedza na temat pielęgnacji włosów i wymagania jakie stawiałam, pokazywały mi tylko, że ciężko o pasję i profesjonalizm…

O moich włosowych problemach opowiedziałam wielu osobom i w końcu po wielu nieudanych próbach udało mi się znaleźć miejsce, w którym profesjonalizm i pasja ze sobą współgrają. Tak właśnie, dzięki poleceniu, trafiłam do Chmiest Academy of Hair Design, którą z czystym sercem mogę Wam polecić. Moja wizyta była bardzo udana i dzisiaj mam dla Was relację z niej :)

Do Chmiest Academy of Hair Design wybrałam się w konkretnym celu. Była nim pozytywna zmiana moich włosów. Uznałam, że warto zaryzykować i spróbować czegoś nowego co odmieni moje włosy, nada im blasku i odświeży mój wizerunek.

Metamorfoza moich włosów

I tak w lekkim stresie weszłam do Akademii, podekscytowana i z ogromnymi obawami stawiałam pierwsze kroki w salonie, ale miła obsługa, życzliwość i uśmiech na twarzy, każdej znajdującej się w środku osoby szybko spowodowały, że zamiast zamartwiać się i zastanawiać czy na pewno będę zadowolona z włosowej metamorfozy poddałam się klimatowi miejsca i ludzi. Zaczęłam od przepysznej kawy, która w deszczowy lipcowy poranek dodała mi energii. Po kilku minutach przeglądania gazet i relaksowania się przy kawie, podszedł do mnie Albert, który okazał się moim stylistą.
Długo rozmawialiśmy na temat moich oczekiwań, tego jakie włosowe problemy mnie dotyczą, o czym marzę, a czego w swoich włosach zdecydowanie nie lubię i tak od słowa do słowa przeszliśmy do czynów.

Metamorfoza moich włosów

Metamorfoza moich włosów

Metamorfoza moich włosów

Albert okazał się profesjonalistą, dobrana przez niego farba, rozmowa o pielęgnacji włosów czy o ich cięciu naprawdę była mega inspirująca i w końcu wiedziałam, że trafiłam na fryzjera, który zna się na rzeczy i jest mi w stanie pomóc, a nie zaszkodzić ;)
Metamorfoza moich włosów

 

Metamorfoza moich włosów

Metamorfoza moich włosów

Metamorfoza moich włosów

Metamorfoza moich włosów

Albert wykonał na moich włosach szereg zabiegów, pofarbował je następnie dobrał dla mnie najbardziej odpowiednią ampułkę pielęgnacyjną i zrobił mi saunę na włosy, która je nawilżyła i nadała im miękkości. Później cięcie, modelowanie i już. Oto efekty :)
Metamorfoza moich włosów

Jak Wam się podoba moja nowa fryzura?

Metamorfoza moich włosów

Ja jestem zachwycona :) Cieszę się, że trafiłam do Chmiest Academy of Hair Design i że mogłam poznać cudowny zespół profesjonalnych stylistów i Alberta, który skradł moje włosowe serce :) Ja na pewno wrócę na kolejne zabiegi do Chmiestu i oddam się pod opiekę pracującym tam stylistom. W końcu w salonie fryzjerskim czuje się mile widziana, a rozmowa z zespołem i moim stylistą powoduje, że jestem odprężona i faktycznie się relaksuje ;)Metamorfoza moich włosów

Dziewczyny jestem ciekawa Waszych przygód z fryzjerami. Opowiadajcie śmiało o tym jak wyglądają Wasze przeżycia i czy są pozytywne czy negatywne ;)

 

Fotografia Joanna Zawiślan-Siuda