Moda

Konkurs na stylizacje by Allani :)

Konkurs na stylizacje by Allani

 

Już w przyszłym tygodniu wybieramy się z Michałem na wakacje nad morze ;) Oczywiście jak każda kobieta zaczęłam już myśleć co zabrać i czego jeszcze brakuje w mojej szafie, aby na wakacjach niczego mi nie zabrakło. Pogoda w Polsce jest różna dlatego po przemyśleniu jakie rzeczy zabrać na chłodniejsze dni, zaczęłam myśleć o tych pięknych i słonecznych ubraniach. Oczywiście okazało się, że mam ich zdecydowanie za mało na 10 dni więc zaczęłam przeglądać stronę Allani szukając inspiracji :) Natrafiłam na świetny konkurs współorganizowany przez Allani i Wittchen i dzisiaj chciałabym pokazać moją stylizację inspirowaną stylem Amandy Seyfried oraz zachęcić Was do udziału w konkursie ;)

W konkursie, o którym mowa należy pokazać stylizację inspirowaną stylem aktorki ;) Ja zdecydowałam się pokazać stylizację w którą na pewno ubrałaby się główna bohaterka filmu Listy do Julii czyli Sophii (Amanda Seyfried). Wybrałam połączenie bardzo modnej tego lata sukienki typu hiszpanka, do niej dołożyłam dwie wersje kolorystyczne dodatków: w błękicie oraz pastelowym różu. Jak dla mnie to idealne połączenie wakacyjnych kolorów i oczywiście krojów ;)

Zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie bo naprawdę warto ;) Możecie wygrać przepiękną torebkę od firmy Wittchen :) Ja chciałabym zgarnąć tę błękitną, jest przepiękna ;)

Dziewczyny lubicie brać udział w konkursach? Ja zbyt często nie wygrywam, ale jak już mi się udaje to radość jest ogromna ;)

Jak tylko zrobicie swoje stylizacje dajcie znać, z chęcią je zobaczę ;)