Lifestyle

Koncert Alvaro Soler w Pradze – moje wrażenia

Spontaniczne decyzje to coś co coraz bardziej lubię. Pewnego letniego dnia wieczorem jak codzień przeglądałam instagram i wyskoczyła mi informacja, że mój ulubiony hiszpański wokalista Alvaro Soler prowadzi w tym momencie transmisje na żywo. Włączyłam ją, a tam koncert na żywo. Atmosfera, muzyka, bawiący się ludzie i żal w moim sercu, że mnie tam nie ma… Tuż po skończonej transmisji odszukałam najbliższy koncert Alvaro i okazało się, że w listopadzie występuje w Czeskiej Pradze. W ciągu 10 minut zostałam szczęśliwą posiadaczką biletów na ostatni koncert Alvaro Soler w 2017 roku. Spontanicznie kupiłam bilety i zaczęłam organizować wycieczkę na koncert, który marzył mi się od dawna. Zastanawiacie się na pewno jak to się stało, że zdecydowałam się na szybki zakup biletów i wycieczkę? To proste! Uświadomiłam sobie, że od poniedziałku do piątku pracuję po 12 godzin dziennie i zdecydowanie należy mi się spełnienie swojego marzenia.

Uwielbiam swoją pracę, sprawia mi ona wiele radości i powoduje, że każdego dnia chętnie wstaję rano aby zająć się tym co jest dla mnie ważne. I tak przez prawie dwa lata każdego dnia od nowa ogarniam milion rzeczy na raz aby sklep, blog oraz filmy cieszyły Was i pomagały Wam w wyborze kosmetyków, a także uświadamiały odnośnie wielu kwestii pielęgnacyjnych.

Myślenie jednak o sobie kiedy prowadzi się własną firmę jest bardzo ciężki. Zawsze wypada coś do zrobienia, a ja każdego dnia czuje, że nadal nie zrobiłam nawet 50% planu, który miałam na dany dzień.

Oj tak :) Jestem pracoholikiem i uwielbiam to ale są momenty kiedy potrzebuje zresetować baterię i zająć się przez chwile sobą. I tak dzięki wyjazdowi do Pragi miałam okazję odpocząć, naładować się pozytywną energią i rozpieścić.

Zatrzymałam się oczywiście w samym centrum Pragi. Jak wiecie uwielbiam zwiedzać wszystko co mogę na piechotę, spacerować i chodzić conajmniej 15-20 km w ciągu jednego dnia takiej wycieczki. Dzięki temu, że zatrzymałam się w hotelu sieci Accor, Novotel Praha Wenceslas Square w każde ciekawsze miejsce Pragi miałam przysłowiowy rzut beretem :) Co było rewelacyjne to to, że hotel bardzo miło mnie powitał. Pewnie na instastory widziałyście cudowne owoce i szampan, które zostały specjalnie dla mnie przygotowane <3 Novotel Praga rewelacyjnie się postarał, a ja dzięki spokojnej atmosferze w hotelu, pysznemu jedzeniu i oczywiście możliwości skorzystania z basenu, sauny i siłowni mogłam się zrelaksować i ogrzać po całym dniu zwiedzania na mrozie.

W czasie mojego pobytu w Pradze oczywiście głównym punktem wycieczki był koncert Alvaro Soler, który zachwycił mnie swoją energią, ogromną ilością bawiących się ludzi i niesamowitą muzyką, która była grana na żywo. Widać było, że zarówno Alvaro jak i cały jego zespół bawią się rewelacyjnie, a ja mogłam potańczyć pod sceną i naładować się na przedświąteczne szaleństwo w pracy.

Na pewno zastanawiacie się jaki sens ma opisywanie koncertu i spontanicznej wycieczki do Pragi. Odpowiem Wam szczerze, że ja sama wiele razy odmawiałam sobie przyjemności aby skupić się na pracy, zarobić na gadżety do mieszkania czy nowe ciuchy teraz jednak coraz bardziej doceniam spontaniczne decyzje i zamiast marzyć polecam Wam spróbować realizować swoje marzenia. Ja jedno z mojej długiej listy już odhaczyłam i muszę Wam powiedzieć, że było o niebo lepiej niż mogłam sobie wymarzyć.