Uroda

Klinika, której ufam- VESUNA

Każda kobieta (i mężczyzna!) powinna dbać o siebie nie ze względu na to, by wyglądać dobrze w oczach innych, lecz przede wszystkim ze względu na własne dobre samopoczucie. Dbanie o siebie ma wiele wymiarów, z jednej strony chodzi o to, by dobrze się odżywiać i regularnie badać, z drugiej strony, żeby dbać o swoje ciało, wybierając jak najlepsze kosmetyki i chodzić do specjalistów, którzy w odpowiedni sposób zadbają o nasze ciało.

Ja długo szukałam miejsca, któremu mogłabym zaufać i specjalistów, w których ręce mogłabym się oddać bez obaw. W ubiegłym roku znalazłam Klinikę VESUNA w Krakowie i zostałam jej całkowicie wierna.

Poddałam się tam wielu zabiegom, w tym:

  • laserowemu usuwaniu rozstępów

  • depilacji laserowej

  • zamykaniu naczyń krwionośnych

  • ujędrnianiu ciała

 

Były to zabiegi, o których myślałam długo, ale zawsze brakowało mi odwagi, ponieważ kojarzyły mi się ze znaczną ingerencją w moje zdrowie i ciało. Dzięki Klinice VESUNA i specjalistom, którzy tam pracują, poczułam się bezpiecznie i wreszcie się zdecydowałam. W poprzednich tekstach na moim blogu opisywałam Wam szczegółowo, jak one wyglądały.

Zapytacie mnie, dlaczego tak zachwalam VESUNĘ?

Przede wszystkim, przez wzgląd na specjalistów, których wychwalam, gdzie tylko mogę. Bo to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem, co ważne budują kameralną i bliską atmosferę, chcąc dowiedzieć się o kliencie jak najwięcej, dzięki temu mogą dopasować zabiegi wręcz perfekcyjnie.

Nowy sprzęt też nie umknął mojej uwadze, to że są to narzędzia nowoczesne i funkcjonalne sprawia, że nie boję się o moje zdrowie i jakość wykonywanych usług. Kiedy wejdziecie do VESUNY nie umknie Waszej uwadze też miły oraz schludny wygląd pomieszczeń, który powinien być standardem w każdej klinice tego typu, ale jak już zdążyłam się przekonać – nie jest!

W Krakowie moja klinika ma dwie siedziby, pierwsza przy ul. Dobrego Pasterza 118c/ 11, a druga przy ul. Kamieńskiego 11 (Centrum Handlowe Bonarka). Tak naprawdę każdy ma możliwość, by prosto się tam dostać, szczerze to warto podjechać do VESUNY nawet, jeśli nie mieszka się w Krakowie.

Do Kliniki VESUNA można zapisać się do kosmetologa, lekarza medycyny estetycznej, ale także lekarza ginekologa, chirurga, dermatologa, radiologa czy specjalisty ds. rehabilitacji medycznej.

Można powiedzieć, że to miejsce, które kompleksowo opiekuje się kobietami. Kiedy umawiam się na zabieg kosmetyczny, korzystam też z wizyty u lekarza, dzięki temu oszczędzam czas, bo wszystko znajduję w jednym miejscu. Warto regularnie wchodzić na stronę internetową oraz profil FB Kliniki, ponieważ często pojawiają się nowe promocje na zabiegi, z których można skorzystać i zaoszczędzić.

Z czystym sumieniem polecam Klinikę VESUNA, wreszcie znalazłam idealne miejsce dla siebie!

Ciekawa jestem, czy Wy też korzystacie z takich Klinik, które oferują kompleksowe usługi? Macie jakieś swoje ulubione miejsca?