Lifestyle, Uroda

Jak wspomagać odchudzanie?

Jak pewnie wiele z Was, miałam różne okresy w swoim życiu, jeśli chodzi o poczucie własnej wartości. Często było to spowodowane moim wyglądem- raz przybierałam, innym razem traciłam zbędne kilogramy. Dopiero teraz tak naprawdę czuję się fantastycznie. Mam dobry humor, a ubrania leżą na mnie idealnie. Lubię pokazywać swoją sylwetkę, a kiedy wybieram się w podróż nie boję się założyć skąpego bikini. Nawet nie wiecie, ile radości sprawiają mi miłe komentarze pod zdjęciami na Instagramie dotyczące mojej figury, a nie zawsze tak było.

W pewnym momencie mojego życia zmieniłam tryb, zaczęłam zwracać uwagę na to, co jem i piję i ile ruchu w ciągu dnia zażywam. Zdrowszy tryb życia i więcej ruchu sprawiło, że poczułam się lepiej, nie tylko fizycznie, ale chyba przede wszystkim psychicznie. Często rozmawiam z Wami o odchudzaniu, piszecie do mnie, że próbujecie zrzucić zbędne kilogramy, ale nie za bardzo Wam to wychodzi, prosicie mnie o radę, jak mnie się to udało. Powiem Wam jedno, nie ma reguły! Każdy organizm jest inny, a zasada MŻ nie u każdego się sprawdza.

Jedno jest pewne, zanim zaczniecie zmieniać styl życia, musicie wiedzieć, po co to robicie. Decyzja o zrzuceniu wagi jest bardzo ważna i musi być uzasadniona, tylko wtedy możecie w niej wytrwać. Warto zrobić sobie wszystkie badania, żeby dowiedzieć się, czy zbędne kilogramy nie oznaczają, że coś w Waszym organizmie niedomaga. Często proste badania krwi wyjaśniają sprawę.

Jeśli wszystko ze zdrowiem jest ok, wtedy można działać i wybrać się do dietetyka, który pomoże ustawić odpowiednią dietę. Specjaliści naprawdę pomagają, ja też skorzystałam z pomocy świetnych specjalistów z zakresu żywienia i nie żałuję. Odpowiednie żywienie i dieta sprawiają, że można poczuć się lepiej we własnej skórze i zrzucić kilogramy, ale zdrowy tryb życia można dodatowo wesprzeć.

Patent na odchudzanie “z głową” sprzedała mi moja koleżanka ze studiów, która przeszła już w swoim życiu chyba każdą dietę. Nie każdy ma to szczęście, że zdrowy tryb życia i wysiłek fizyczny przynoszą efekty od zaraz, niektórzy potrzebują na to więcej czasu i szukają wspomagaczy, które im to usprawnią. Ja dowiedziałam się, że młody jęczmień jest taką substancją wspomagającą i to w naturalny sposób.

Moja dobra koleżanka przetestowała młody jęczmień w proszku, ale potem przeszła na taki w kapsułkach, który został wzbogacony o witaminy i minerały. Młody jęczmień jest o tyle skuteczny, że działa detoksykująco na organizm, oczyszcza jelita i usprawnia procesy metaboliczne. Właśnie toksyny i zanieczyszczenia znajdujące się w organizmie powodują, że przybieramy na wadze, nasz organizm magazynuje wodę i mamy wahania nastrojów. Za to, by wymieść z organizmu toksyny i metale ciężkie odpowiedzialny jest beta karoten, cynk oraz chlorofil.

Ważne jest, by stosować młody jęczmień, który jest w 100% naturalny i dokładnie sprawdzić skład, by uniknąć jakichś dodatkowych składników chemicznych. Tylko młody jęczmień + witaminy mogą wspomóc zrzucenie zbędnych kilogramów. Pamiętajcie, że suplementów diety na rynku jest bardzo wiele, a niejednokrotnie można zrobić sobie nimi więcej krzywdy niż pożytku. Zawsze, ale to zawsze sprawdzajcie, więc składy tego, co kupujecie.

Młody jęczmień staje się coraz bardziej popularny, a teraz chyba święci swoje złote czasy, ale przecież już w Starożytności był spożywany, ludzie od wieków znali jego zbawienne działanie. Co ciekawe, młody jęczmień jest bogaty w takie witami jak: B, C, E i K oraz kwas foliowy. Nie wiem, czy wiecie, ale zioelony jęczmień posiada więcej beta- karotenu niż marchew :)

Jeśli macie ochotę przetestować, jak wpłynie na Wasz organizm bardzoo polecam Wam Green Barley Plus , który jest w kapsułkach. Nie musicie pić soków, które nie zawsze są łatwo przyswajalne, a kapsułki łatwiej można wdrożyć do swojej diety.

Miłego zrzucania zbędnych kilogramów w naturalny sposób!

Koniecznie dajcie znać, jak sprawdził się młody jęczmień w Waszej diecie :)