Uroda

Jak nakładać pyłki Semilac na paznokcie?

Efekt pyłków na paznokciach od zawsze bardzo mi się podobał. Paznokcie błyszczące niczym lustro, mieniące się wieloma kolorami  i oczywiście wyglądające niecodziennie to jeden z moich ulubionych efektów na paznokciach. Najbardziej jednak w pyłkach podoba mi się to, że poprzez ilość wtartego pyłku, kolor lakieru hybrydowego na który go aplikujemy czy rodzaj pyłku jesteśmy w stanie uzyskać tak wiele różnych kombinacji na paznokciach, że żadna na pewno nie będzie nudna. I tak dzisiaj chciałabym pokazać Wam jak wygląda aplikacja pyłków na paznokcie oraz przedstawić Wam efekty nałożenia pyłków na dwa kolory – jasny 032 Biscuit oraz ciemny 524 Deep Ultramarine.

Jak nakładać pyłki Semilac na paznokcie

Mimo tego, że w kolekcji pyłków Semilac znajdziemy aż 9 rodzajów pyłków Galaxy najbardziej urzekły mnie 3 : Galaxy GOLD&GREEN 661, Galaxy PURPLE&ROSA 665 Oraz Galaxy BLUE&PURPLE 666. Są to zdecydowanie “moje” kolory pyłków, połączenia różu i granatu, różu i fioletu oraz przepiękny delikatny zielono- złoty połysk sprawiają, że każdy lakier wygląda niesamowicie.

Jak nakładać pyłki Semilac na paznokcie

Aby zacząć nakładać pyłki na paznokcie trzeba jednak pamiętać o dobrej organizacji miejsca pracy i przygotowaniu wszystkich potrzebnych do pomalowania pyłkami rzeczy. Do nałożenia pyłków na paznokcie potrzebujecie:
lampa Flexible Led 48/24W

Jak nakładać pyłki Semilac na paznokcie

– bazy do malowania paznokci hybrydowych ( w moim przypadku jest to baza witaminowa Semilac, która mimo noszenia hybryd pomaga odżywić nam nasze paznokcie i zadbać o nie)
– kolor bazowy ( ja wybrałam dwa kolory 032 Biscuit i 524 Deep Ultramarine aby pokazać Wam jak różne efekty można uzyskać poprzez nałożenie na różne kolory pyłków)

Jak nakładać pyłki Semilac na paznokcie

– odtłuszczacz do paznokci Semilac Nail Cleaner ( w moim wypadku nie tylko świetnie odłuszcza paznokcie ale także pomaga wyczyścić pędzelek z nadmiaru pyłku nie niszcząc go)
– pędzelek sylikonowy Semilac Silicon Brush

Jak nakładać pyłki Semilac na paznokcie

pyłki Galaxy

Jak nakładać pyłki Semilac na paznokcie

Nagrałam dla Was także film jak nakładać pyłki abyście mogły zobaczyć jakie efekty można uzyskać poprzez delikatniejsze i mocniejsze wtarcie pyłku w paznokcie :)

A tak wygląda w przybliżeniu efekt na paznokciach, który stworzyłam podczas nagrywania filmu ;)

Jak nakładać pyłki Semilac na paznokcie
Dajcie proszę znać czy lubicie nakładać pyłki na paznokcie ;) Oraz jakie efekty podobają Wam się najbardziej :) Jestem ciekawa Waszych opinii.