Moda

Haul zakupowy – bielizna

Wyprzedaże w sklepach trwają w najlepsze. Jest to idealny moment dla mnie, ponieważ kocham szperać i wyszukiwać różne promocje, które pomogą mi zaoszczędzić na ubraniach. Ostatnio na IG pokazywałam Wam moje znalezione za 280 zł mokasyny Michaela Korsa, które normalnie kosztowały około 540 zł. Dzięki polowaniu na tę konkretną rzecz udało mi się zaoszczędzić i satysfakcja z zakupu jest dla mnie podwójna ;) Mam wymarzoną rzecz i do tego więcej kasy w kieszeni :) Dzisiaj jednak będę Wam opowiadać o mojej polityce kupowania bielizny, mam nadzieję, że zachęcę Was do niej :)

Haul zakupowy - bielizna

Od zawsze kocham ładną koronkową bieliznę. Uwielbiam ją kupować bo wychodzę z założenia, że w pięknej bieliźnie zawsze lepiej się czuję :)
Mam dwie ulubione firmy, które mają przepiękne wzory, kolory i materiały jeśli chodzi o bieliznę. Są to Intimissimi i Etam :) Nie są to jednak tanie sklepy z bielizną i kupienie kompletu bez promocji w jednym z tych sklepów dość mocno boli mnie po kieszeni…
Haul zakupowy - bielizna

Haul zakupowy - bielizna

I tak wypracowałam sobie dwa sposoby zakupów bielizny. Pierwszy sposób to kupowanie wtedy kiedy czegoś potrzebuje i zazwyczaj kupuję to w Intimissimi, gdzie co jakiś czas pojawia się akcja recyklingu starej bielizny. W czasie trwania takiej akcji, zbieram zniszczoną bieliznę moją i męża i wymieniam na bony, które później obniżą kwotę zakupów :)
Haul zakupowy - bielizna

Drugi sposób to kupowanie bielizny na wyprzedaży, ona dotyczy obu sklepów ;) W momencie wyprzedaży zazwyczaj zaczynam od kupowania zestawów bielizny, która mi się bardzo podoba i która może szybko zejść, a później pod koniec wyprzedaży idę zobaczyć czy są jakieś ładne koszulki czy majtki, które mogę upolować na ostatecznej wyprzedaży :) I tak ostatnio na przecenie za dwa komplety bielizny zapłaciłam 150zł zamiast 400 :) Jak dla mnie rewelacja :)
Haul zakupowy - bielizna

Haul zakupowy - bielizna

Haul zakupowy - bielizna

Haul zakupowy - bielizna
Dajcie znać dziewczyny czy podobają Wam się moje upolowane na wyprzedaży komplety bielizny ;) Oraz gdzie wy zazwyczaj robicie takie zakupy i jakie macie sposoby na oszczędność? :)

 

Fotografia Aleksandra Szczepańska