Bez kategorii

Grinday Look Up na włosy, skórę, paznokcie. Moja opinia o suplemencie

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad regularnym stosowaniem suplementów diety, aby wzmocnić włosy, skórę i paznokcie. Jednak do tematu podchodziłam z rezerwą, ponieważ bardzo trudno było mi dobrać odpowiedni produkt, bałam się również skutków ubocznych. W Internecie roi się od opinii na temat suplementów różnych marek i samej suplementacji, ale mi bardzo zależało na składnikach najwyższej jakości i prawdziwej skuteczności produktu. 

Jakiś czas temu usłyszałam od koleżanki o suplementach Grinday Look Up i postanowiłam przyjrzeć się temu produktowi bliżej. Szczególnie teraz potrzebuję wzmocnienia włosów skóry i paznokci, które osłabił stres i bardzo szybki tryb życia oraz wiosenne przesilenie. Potrzebowałam dodatkowego kopa i blasku, dlatego wreszcie zdecydowałam się na suplementację Grinday. 

Wysokiej jakości skład, który mnie przekonał

Przekonał mnie skład wysokiej jakości, który nie ma barwników ani wypełniaczy, a ja postanowiłam podejść do tematu bardzo poważnie i zrobić dokładną jego analizę, aby uniknąć skutków ubocznych. 

  1. Grinday Look Up posiada opatentowane składniki takie jak: EVNolMaxTM (mieszanina tokotrienoli/tokoferoli z olejowca gwinejskiego), BioPerine (ekstrakt z owoców pieprzu czarnego), Selen – Selenium SeLECT (opatentowany składnik aktywny, który przyczynia się do utrzymania zdrowych włosów oraz paznokci). Są to składniki najwyższej jakości, które mają przeprowadzone dodatkowe badania kliniczne potwierdzające ich działanie. Może nazwy brzmią bardzo skomplikowanie, ale warto przyjrzeć się tym składnikom bliżej. 
  1. Posiada składniki prosto z natury takie jak: ekstrakt z ziela skrzypu polnego oraz krzemionka, które poprawiają kondycję skóry, włosów i paznokci. Wspomagają również wzrost i wzmocnienie włosów. Ich stosowanie może skutecznie pomóc w remineralizacji ciała. Ponadto krzemionka w skrzypie polnym pomaga utrzymać włosy, paznokcie i skórę w optymalnym stanie. Zawiera też ekstrakt z pędów bambusa [70% krzemionki], który jest naturalnym i bogatym źródłem krzemu (występującego w postaci krzemionki). Z kolei, ekstrakt z pokrzywy [4% polifenoli] pomaga zapobiegać łupieżowi oraz go eliminować.
  1. Witaminy Ci E oraz cynk i miedź również wpływają na dobrą kondycję włosów, skóry i paznokci, ale także całego organizmu w tym układu odpornościowego. 

Działanie, które zaobserwowałam u siebie

Pierwszym, pozytywnym skutkiem, który zauważyłam w trakcie stosowania było zmniejszenie wypadania włosów, które wcześniej widziałam na szczotce, czy w łazience. Teraz zdecydowanie jest ich mniej. Moja skóra głowy też jest bardziej nawilżona, nie czuję już efektu ściągnięcia lub napięcia 

Co ciekawe, zauważyłam też, że na skórze głowy pojawiło mi się bardzo dużo tak zwanych baby hair, czyli takich odrastających włosów. Czuję, że mam gęstsze i bardziej mięsiste włosy, z których teraz jestem bardzo zadowolona. Ładnie się układają i mają większa objętość. 

Dużą zmianę zauważyłam też, jeśli chodzi o paznokcie, które są teraz dużo mocniejsze niż kiedyś i prawie w ogóle przestały się łamać. Manicure, który robię często, trzyma się dłużej i jest bardziej trwały, a sama płytka się nie rozdwaja i jest naprawdę dużo mocniejsza i bardziej błyszcząca. 

Zauważyłam też zmianę w samopoczuciu, i szczerze nie wiem, czy to zasługa Grinday Look Up, czy po prostu zmiany pogody, ale mam więcej energii i jestem jakaś bardziej promienna 😊 

Jak stosować?

Grinday Look Up jest w małych kapsułkach, które łatwo połknąć, a należy je przyjmować podczas posiłku rano i około południa, dlatego łatwo zapamiętać moment dnia, w którym trzeba wziąć tabletkę. Producent nie zaleca stosowania tego suplementu przed snem. Dwie kapsułki dziennie przez około 3 miesiące to kuracja, po której gołym okiem zobaczycie różnicę tak, jak ja, jest to długoterminowy produkt. Look Up dostosowany jest do diety wegan, dlatego stosowanie nie zaburzy codziennej diety i jest całkowicie nieinwazyjne dla zdrowia. 

Czy są skutki uboczne?

Ja nie spotkałam się ze skutkami ubocznymi tego produktu. Naturalna i dokładnie przebadana mieszanka składników pozwala mieć pewność, że naszemu zdrowiu nic nie grozi. Wręcz przeciwnie, nasze zdrowie i piękno zewnętrzne mogą tylko zyskać. 

Suplementy są produkowane w Polsce i znajdziecie je w aptekach stacjonarnych oraz internetowych. Słoiczek ma 60 kapsułek suplementu, co starcza na miesiąc regularnego stosowania. Uważam też, że cena tego suplementu jest bardzo korzystna, jak na tak duże opakowanie. 

Mam nadzieję, że moja opinia był dla Was przydatna i zechcecie bliżej przyjrzeć się Grinday Look Up na włosy skórę i paznokcie. Warto zadbać o siebie nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. 

Jeśli macie też opinie o innych suplementach, które testowałyście, chętnie dowiem się więcej. 

Podzielcie się!