Uroda

Gold Box Sephora co to takiego?

Jakiś czas temu napisałam dla Was artykuł na temat zdobycia przeze mnie złotej karty Sephora ;) Wiem, że wiele z Was ciekawią korzyści z nią związane, dlatego dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym artykułem odnośnie Sephory Gold ;)

Kilka dni temu do mojej skrzynki pocztowej trafiła karta z Sephory z informacją, że mogę odebrać prezent od perfumerii przy zakupach od 50 zł.

Gold box Sephora

Prezentem jest Gold Box, w którym zawarte są 4 miniaturki – idealne do przetestowania wybranych przez Sephorę kosmetyków ;) Jednak wczytując się dalej w ulotkę informacyjną dowiedziałam się, że mój box mogę odebrać nie w Krakowie, a w Częstochowie i Bydgoszczy. Co??? Byłam w szoku. O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć Częstochowę, bo tam rejestrowałam kartę w której potem zmieniałam adres na krakowski to akurat Bydgoszczy kompletnie nie rozumiałam… Napisałam do Sephory na IG i powiedziałam, że z chęcią coś kupię, żeby dostać box bo i tak miałam małe zakupy w planach. Perfumeria z przeprosinami, specjalnie dla mnie sprowadziła box do Bonarki i tak mogłam dokonać zakupów z przepięknym prezentem :)

Gold box Sephora

Zawartość boxu mnie zachwyciła. Oczywiście jestem sroczką na wszelkiego rodzaju prezenty (stąd też sama dodaje jak największą ilość próbek moim klientom w sklepie), dlatego byłam zachwycona, że w boxie znalazły się moje ulubione perfumy w wersji mini :) Reszty kosmetyków nie znam i bardzo się cieszę, że będę mogła przetestować coś nowego i dowiedzieć się więcej o kosmetykach, które są nowe w Sephorze :)

Gold box Sephora

Bardzo podoba mi się inicjatywa perfumerii i czuje się dopieszczona Gold Boxem tym bardziej, że niestety z próbkami w perfumerii jest coraz gorzej i praktycznie wcale nie dostaje się już pięknych miniatur do zakupów :(

Jak Wam się podoba pomysł Sephory na obdarowywanie stałych klientek takim boxem? Skorzystałybyście z możliwości zakupu z takim prezentem?

Już za dwa miesiące kolejny post o prezentach z Sephory :) Zgadniecie jaki?

Fotografie: Joanna Zawiślan-SiudaMSS_banner_750x100