Lifestyle

Gadżety, które uwielbiamy

Kochani!

Jak wiecie doskonale, moja praca jest dla mnie wielką radością, ponieważ sklep hania.com.pl to nie tylko miejsce, gdzie można kupić specjalnie wyselekcjonowane kosmetyki, których skuteczności jestem pewna, ale to miejsce, dzięki któremu możemy podyskutować o pielęgnacji i sposobach na dbanie o siebie.

Najbardziej lubię, kiedy piszecie do mnie z prośbą o radę, czy polecenia, a także dzielicie się ze mną swoimi sposobami na piękny wygląd.

Nawet nie wiecie, jakie jest to dla mnie ważne i jak to uwielbiam. Bardzo się cieszę, że mój sklep poznało już tak wiele osób, ale chciałabym, żeby to grono stale się powiększało- tworzymy przecież wspaniałą społeczność miłośniczek piękna.

Jak więc docierać do szerszej grupy osób, a tym którzy już ze mną są, podziękować w miły sposób?

Doszłam do wniosku, że zrobię małe prezenty dla osób, które kupują kosmetyki w moim sklepie, chciałabym dać znać, że o tych wszystkich osobach myślę. Zastanawiałam się, jak mogę sprawić komuś małą przyjemność na swój własny sposób.

I pomyślałam o gadżetach z logo mojego sklepu, które będą towarzyszyć Wam w codziennym życiu, będą przydatne, a dodatkowo, kiedy na nie zerkniecie, będziecie o mnie pamiętać.

Zupełnie przypadkowo trafiłam na sklep OpenGift.pl , który tworzy gadżety reklamowe. Ale to nie są takie zwykłe gadżety, które często wyrzucamy, albo są one kompletnie nieprzydatne. W tym sklepie znalazłam naprawdę dobrej jakości rzeczy, które z logo mojego sklepu będą wyglądać super.

Nie wiem, jakie gadżety lubicie najbardziej, ale powiem Wam, że ja mam problem z decyzją. Gadżety zawsze kojarzyły mi się źle- że muszą być to rzeczy nieprzydatne, a dodatkowo w ogóle nie są ekologiczne, bo przecież z plastiku i ze słabego jakościowo materiału.

Mam koleżankę, która uwielbia gadżety, a kiedy jest na jakichś targach, czy konferencjach zbiera wszystko co się da- długopisy, notesy, smycze, pendrive, czy breloki. I rzeczywiście, często jest tak, że kiedy nie mam pendrive, albo długopisu, to dostaję od niej pakiecik ;) Zawsze mnie to bawiło, ale teraz widzę, że te gadżety są w życiu codziennym bardzo potrzebne. Bo przecież pendrive, czy długopis użyteczny jest na każdym kroku, a wcale przy tym nie niszczy środowiska, bo jest wielokrotnego użytku. Kiedy zaczęłam szperać w sklepie z gadżetami, okazało się, że wiele rzeczy sama chciałabym dostać, a do tego z takim logo hania.com.pl wyglądałyby super ;)

Najbardziej urzekły mnie rzeczy do domu i kuchni, które są takimi must have w każdym mieszkaniu, a nigdy nie pomyślałabym, żeby traktować je jako gadżety reklamowe. Znalazłam takie produkty jak: śliczne gorące podkładki w kształcie serca, czy termometr, albo podkładki pod kubki, fikuśny minutnik, czy szablon do kawy, dzięki któremu można robić cudne wzorki na porannej kawie, albo wzory z kakao na świeżo upieczonym cieście.

Szczerze powiem, że nie myślałam o gadżetach reklamowych, jako o tak użytecznych przedmiotach. A już ze śmiechu padłam, kiedy zobaczyłam uchwyt na puszkę w kształcie flaminga, każdy przecież chciałby taki mieć!

Patrząc z perspektywy osoby, która prowadzi sklep wiem, że ważna jest reklama, ale wiem też, że ważna jest użyteczność tego, co dostajemy. Bardzo bliska jest mi ekologia, więc wszystko oglądam 100 razy zanim kupię, czy zamówię, aby nie było to jednorazowego użytku, albo żeby rzecz można było przetworzyć kilka razy, dlatego na pewno nie kupię produktu reklamowego wyłącznie z powodu jego ceny, ale przede wszystkim ze względu na jego praktyczność. 

A Wy? Macie jakieś swoje ulubione gadżety, które kiedyś otrzymaliście w prezencie? A może same prowadzicie swoje działalności i macie jakieś ciekawe pomysły na prezenty dla klientów?

Jestem bardzo ciekawa co o tym sądzicie.