Uroda

Exilis – zabieg, który pomógł ujędrnić moją skórę

Od kilku lat moim marzeniem było schudnąć. Kilka nadprogramowych kilogramów strasznie źle oddziaływało na moją psychikę i pewność siebie. I choć wiem, że akceptacja siebie jest bardzo ważna, niestety to dodatkowe centymetry w udach i brzuchu sprawiły, że kompletnie źle czułam się ze sobą. W końcu po kilku latach walki udało mi się schudnąć i uzyskałam wymarzony efekt. Oczywiście jest jeszcze kilka miejsc do delikatnej poprawy i ujędrnienia, ale efekt już w tym momencie jest bardzo zadowalający. Zauważyłam jednak, że nie tylko moje uda czy brzuch pozbyły się nadprogramowego tłuszczyku, ale również schudła mi buzia. Niestety schudnięcie spowodowało, że moja skóra na twarzy zrobiła się wiotka i wyglądała niezbyt korzystnie. Mimo smarowanie twarzy kremami, nakładania bardzo bogatych masek napinających niestety kondycja skóry nie poprawiła się znacząco. Uznałam więc, że jest to najwyższa pora aby poszukać zabiegu medycyny estetycznej, który w nieinwazyjny, bezbolesny i szybki sposób pomoże mi ujędrnić skórę.


Od dłuższego czasu wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonuje w Klinice VESUNA stąd też oczywiste było dla mnie, że po poradę udam się właśnie do tej Kliniki. (Jeśli będziecie chcieli z chęcią opowiem, Wam czemu wybrałam Klinikę VESUNA – dajcie tylko znać). W Klinice zazwyczaj wykonuję zabiegi u kosmetolog Pani Ani, która ma ogromną wiedzę w kwestii skóry, zabiegów i tego, jaki z nich najlepiej podziała na dany problem. Pani Ania poleciła mi zabieg Exilis, którego zadaniem jest bezbolesny i nieinwazyjny lifting oraz ujędrnienie skóry. I tak zdecydowałam się na serię zabiegów, która pomogła mojej skórze odzyskać jędrność i elastyczność.

 

Uprzedzając Wasze pytania :)

Zabieg Exilis łączy w sobie nowoczesne technologie, które z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych i nagrzewania skóry pobudzają ją do metabolizmu komórek. Ma w sobie innowacyjną technologię R.I.D. (rozpoznanie, izolacja, deaktywacja), która polega na skojarzeniu ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości, pozwalającej dotrzeć do opornej tkanki i wdrożyć terapię modelującą. Exilis działa na głębszą warstwę tłuszczu, jednocześnie regulując temperaturę skóry i chroni jej strukturę poprzez chłodzenie. Technologia sprawia, że złogi tłuszczowe poprzez nagrzanie i oddziaływanie fal ultradźwiękowych szybciej się rozkładają i dzięki temu następuje proces lipolizy tkanki tłuszczowej.

 

Krótko mówiąc, ten zabieg powoduje niszczenie komórek tłuszczowych i obkurczanie ich oraz skóry poprzez jej napinanie. Exilis ma również dodatkowe zastosowanie – jest zabiegiem typu anty-anging, pobudzającym produkcję włókien kolagenowych, pozwalającym na widoczną redukcję zmarszczek oraz poprawę gęstości skóry. 

Moja opinia:

Zabiegi Exilis sprawdziły się u mnie rewelacyjnie. Moja skóra jest napięta, delikatna, a do tego widzę poprawę tekstury cery. Dzięki zabiegowi znowu mam pięknie napiętą buzię, bez zwiotczałej skóry i widocznych fałdek. Ważne dla mnie jest też to, że dzięki zabiegowi pobudziłam do działania moja skórę na tak zwanym podwójnym podbródku i teraz mój podbródek wygląda o niebo lepiej.

Jeśli borykacie się z problemem zwiotczałej skóry, chciałybyście odzyskać jędrność, czy pobudzić swoją ciało do spalania zbędnej tkanki tłuszczowej to serdecznie polecam Wam ten zabieg ;)

Pamiętajcie jednak, że bardzo ważne jest miejsce wykonywania zabiegu aby kosmetolog nie zrobił Wam krzywdy. Ja osobiście zaufałam Klinice VESUNA i jestem zachwycona tym, że kosmetolog zna odpowiedź na każde moje pytanie, nawet te podchwytliwe, które zadaję tylko dla sprawdzenia kosmetologa aby wiedzieć kto ma większą wiedzę ;p  (takie spaczenie zawodowe)

Wychodzę jednak z założenia, że ciało mam tylko jedno i oszczędzanie poprzez wybór mniej doświadczonych instytutów nie wchodzi w grę.