Uroda

Dlaczego warto stosować serum?

Hej:)
Zima zdecydowanie nie jest moją ulubioną porą roku. Moja skóra jest wtedy przesuszona i nie umiem kompletnie sobie z nią poradzić. Ponad miesiąc temu odkryłam jednak sposób na poradzenie sobie z przesuszoną przez zimę cerą. Z pomocą przyszło mi serum do twarzy Advanced Night Repair od Estee Lauder. Zazwyczaj uważałam, że serum pod krem nie jest mi potrzebne. Naprawdę mocno się myliłam.

Advanced Night Repair od Estee Lauder

 

Serum jest bardzo niedocenianym kosmetykiem w pielęgnacji twarzy. Dlaczego? Serum zawiera większą ilość składników aktywnych niż krem, a do tego pomaga w lepszej absorpcji kremu. Serum jest kosmetykiem, którego zadaniem jest poprawienie struktury biologicznej skóry. Działa ono zarówno w naskórku jak i  w warstwie skóry właściwej co powoduje głęboką regenerację. Dzięki wodnistej konsystencji idealnie przenosi minerały i witaminy do naszej skóry, w końcu to woda najlepiej pomaga w tym procesie. Lepiej niż krem radzi sobie ze zmarszczkami do tego silnie nawilża i odnawia.

Po długim czasie używania samych kremów moja skóra była w różnej kondycji. Były dni, kiedy krem bardzo dobrze odżywiał moją skórę, a były też takie kiedy nie wiedziałam co zrobić aby pomóc mojej ściągniętej twarzy. Z pomocą przyszła mi znajoma, radząc mi poszukania dobrego serum. Miała rację. Kiedy zaczęłam stosować serum Estee Lauder Advanced Night Repair poczułam ogromną różnicę. Mimo tego, że serum faktycznie jest bardzo wodniste zauważyłam poprawę kondycji mojej skóry. Włączyłam więc serum do mojego codziennego rytuału piękna i szczerze mówiąc nie mam zamiaru rezygnować z niego ani na moment.

Mogę Wam z czystym sercem polecić Advanced Night Repair od Estee Lauder. To serum świetnie nawilża, pozostawia miły efekt na skórze i naprawdę dobrze regeneruje. Jak dla mnie jest to świetny produkt i jak najbardziej jest wart swojej ceny :)

Korzystacie z tego typu produktów? Co o nich sądzicie?