Uroda

Dlaczego warto posiadać kartę Sephora Gold?

karta sephora gold

Od kilku tygodni jestem posiadaczką karty Sephora Gold. W końcu po latach zakupów udało mi się ją zdobyć i jestem z tego bardzo zadowolona. Dlaczego? O tym opowiem Wam w dzisiejszym wpisie ;)

karta sephora gold

Karta Sephora Gold jest to karta, którą zdobywa się za dokonanie zakupów w Sephorze w ciągu roku za 6500 zł. Uważam, że jest to duża kwota i ciężko jest ją samemu uzbierać (chyba, że jest się urodowym maniakiem) ale dzięki pomocy przyjaciół i rodziny zdecydowanie da się to zrobić ;)

Dlaczego warto postarać się o dostanie karty Sephora Gold?

Kiedy dostaje się taką kartę automatycznie ma się dostęp do większej liczby przywilejów, które oferuje perfumeria. Zamiast taniego prezentu na urodziny z marki Sephora dostaje się bon na  kosmetyk za 150zł. Ma się darmową dostawę ze sklepu internetowego nie zależnie od tego czy zrobisz zakupy za 500 czy 5zł. I oczywiście można skorzystać z wyjątkowych ofert premierowych dostępnych tylko dla posiadaczek karty SG.

Bardzo miłe jest też to, że dostając swoją kartę Sephora Gold dostaje się również prezent, którym w moim przypadku było serum Estee Lauder.

Widziałam także na Instagramie, że niektóre dziewczyny mogły odebrać po jakimś czasie od dostania karty pudełko dla posiadaczek SG w którym znalazły 6 różnych miniatur.

Jak dla mnie te wszystkie kwestie przemawiają na korzyść posiadania takiej karty.
Ja moją kartę zdobyłam poprzez wspólne zakupy oraz prezentowanie męskiej części rodziny perfum na święta i urodziny. ( Z czego się niezmiernie cieszą)

Co sądzicie o karcie Sephora Gold? Macie już swoją kartę czy nadal zbieracie punkty?MSS_banner_750x100