Uroda

Czy warto korzystać z suplementów diety?

Każda z nas chce pięknie wyglądać, dlatego nakłada na twarz serum, krem, korzysta z maseczek i tak samo dba o swoje włosy. Ale niestety często widzimy małe efekty korzystania z coraz to droższych produktów do ciała czy włosów, a nie pomyślimy o tym, że  wpływ na naszą skórę, paznokcie czy włosy ma wiele elementów naszego życia, takich jak sen czy odżywianie. To te dwie najważniejsze kwestie naszego życia, determinują to jak wyglądamy i czy borykamy się z zewnętrznymi problemami skórnymi lub włosowymi. Dlatego dzisiaj piszę do Was mały apel, aby na początku zadbać o swoje ciało i włosy od wewnątrz, dbając o odżywienie swojego ciała zbilansowaną dietą i pomoc dla organizmu poprzez stosowanie suplementów diety.

Ja odkąd tylko pamiętam byłam uczona przez mamę, że kosmetykiem wszystkiego nie można załatwić i przede wszystkim każda kobieta powinna brać witaminy, bo lepiej jest dodać suplement diety wspomagający włosy, skórę i paznokcie niż próbować zamaskować efekty braku witamin kosmetykiem. Kosmetyk to dodatek, który pomoże i odżywi od zewnątrz włosy, paznokcie czy skórę ale pamiętajmy, że wewnętrzne odżywienie też jest ważne :)
Ja chciałabym Wam opowiedzieć o mojej walce o piękne i zdrowe włosy, którą właśnie wygrałam :)

Czy warto korzystać z suplementów diety

Od dawna korzystam z suplementów diety, kupuję te na zdrowe włosy paznokcie, na odporność kiedy mam obniżoną i przede wszystkim wcinam witaminę D3, która przy naszym braku słońca jest bardzo ważna.
I tak, czasem biorę nawet 5-6 różnych tabletek dziennie po to aby zadbać o swoje włosy i ciało. Od prawie dwóch lat nie brałam żadnych suplementów diety, które miałyby pomóc na włosy, dlatego że korzystałam z depilacji laserowej. I zdecydowanie widzę różnicę… Moje włosy są słabsze, delikatniejsze i szybciej się niszczą. Zaczęłam walkę o piękne i gęste włosy bo wiem, że są ważne i ja sama o wiele lepiej się czuje kiedy mam bujną czuprynę na głowie ;p Suplementów sprawdziłam już dużo i powiem szczerze, że po przetestowaniu wielu polecanych produktów z apteki nie zauważyłam znaczącej poprawy. Tym razem zdecydowałam się na przetestowanie Hairvity i już po pierwszym miesiącu zauważyłam poprawę.

Hairvity to suplement diety, który od niedawna podbija serca blogerek ;) Przeczytałam o nim tak dużo pozytywnych opinii, że oczywistym stało się dla mnie to, aby spróbować zawalczyć o swoje włosy właśnie z tym produktem.
Dlaczego jest taki zachwalany?

Czy warto korzystać z suplementów diety

Hairvity to produkt, w którego skład wchodzą mikroelementy i witaminy które pobudzające nasze włosy do wzrostu i umacniające je, powodujące, że stają się bardziej elastyczne, ich struktura jest wzmocniona, a co za tym idzie mniej się łamią i rozdwajają. W swoim składzie ma skrzyp polny i biotynę, które bardzo dobrze radzą sobie w wzmacnianiu delikatnych i słabych włosów. To co mnie zaskoczyło, to to, że posiada w swoim składzie także kolagen, który zazwyczaj kojarzył mi się tylko z pielęgnacją skóry i oczywiście z walką ze zmarszczkami. W tym produkcie znajdziemy także wiele innych witamin takich jak witamina B3, A, B6, C, B2, które swoim działaniem mają wspomóc odbudowę włosów i wzmocnić nowe.
Czy warto korzystać z suplementów diety

Kompleksowe działanie tego produktu mocno mnie zaskoczyło. W tym momencie jestem po dwumiesięcznej kuracji i jestem zachwycona. Moje włosy są miękkie i delikatne, a zarazem mocne. Mniej ich wypada i widzę, że na mojej głowie pojawił się duży, widoczny odrost, co oznacza, że moje włosy od ostatniego farbowania urosły ponad 4-5cm w dwa miesiące :) Jestem zachwycona tym suplementem. Cieszę się, że zdecydowałam się na jego stosowanie i sądzę, że jeszcze nie jeden miesiąc będę wspomagać moje włosy tym produktem :)
Bogaty skład Hairvity to zdecydowanie ogromna zaleta i cieszę się, że dwie tabletki zjedzone po posiłku dają mojemu organizmowi tak wiele dobrego ;)

Fotografie – Joanna Zawiślan-Siuda