Kuchnia

Co jest w moim lunch boxie?

Zabieganie które ogarnia nas od kilku miesięcy jest niesamowite. Studia, praca, blog i nowe projekty w które włączył się mój mąż aby mi pomóc zajmują nam większą część doby. Próbujemy jednak cały czas żyć zdrowo i odżywiać się tak aby dobrze się czuć ;) Stąd też ostatnio przygotowujemy sobie pudełka z lunchem.  i uzupełniamy kalorie zdrowymi posiłkami :) Dzisiaj pokażę Wam mój sposób na szybki i niedrogi lunch :)

Co jest w moim lunch boxie

W moim pudełku lunchowym znalazło się kilka pysznych składników. Jako, że jem często ale w małych ilościach mój box dzielę na 3 posiłki. Drugie śniadanie, przekąska i obiad ;) Jeśli chodzi o drugie śniadanie to bardzo lubię przygotowywać na nie różne potrawy :) Tortillę kocham i mogłabym jeść ją codziennie ;) Są tu jacyś wielbiciele tych pszennych placków? :P Przepis na nią znajdziecie w tym poście :)

Co jest w moim lunch boxie

Po drugim śniadaniu przychodzi czas na przekąskę. Jako, że zazwyczaj w pracy z dziewczynami zajadamy się małą ilością słodyczy posiłek ten bilansuje zdrowym owocem :) Czasem jest to pomarańcz, innym razem jabłko, a jak są w sklepie to truskawki lub borówki, które są moimi ulubionymi owocami ;)

Co jest w moim lunch boxie

Ostatnia już potrawa z mojego lunch boxu to oczywiście sałatka. Osobiście nie jestem zwolennikiem sałatek. Jem je bardziej ze względów zdrowotnych niż przyjemności ;p Jak to mój brat mówi trawą się nie najadam, dlatego próbuje ją urozmaicić tak mocno aby znaleźć w niej coś co naprawdę lubię :)

Co jest w moim lunch boxie

W mojej sałatce znajdziecie: pomidora, rzodkiewkę, sałatę, łososia, jajko oraz słonecznik :) Prosty przepis ale na szczęście na tyle dobry, że nawet taki amator mięska jak ja da radę zjeść :)

Dziewczyny dajcie znać czy przygotowujecie dla siebie pudełka z jedzeniem:) Jestem ciekawa co mieści się w Waszych lunch boxach :)

Fotografie: Aleksandra Szczepańska