Moda

Caviallo – piękna, ręcznie wykonana biżuteria

Odkąd tylko pamiętam jestem ogromną fanką biżuterii. Kiedy przechodzę obok jubilera, moje oczy świecą się z zachwytu i od razu nasuwają mi się pomysły na nowe stylizacje z kolczykami, bransoletkami czy łańcuszkami, które widzę na wystawie.  Mam tak nieustannie od lat, ale najbardziej ulubionym z biżuteryjnych gadżetów są dla mnie bransoletki. Uwielbiam to, że nawet delikatna bransoletka może bardzo ładnie dopełnić stylizację i sprawić, że wygląda ona o niebo lepiej niż bez niej. Dzięki swojej miłości do świecidełek i dodatków odkryłam ostatnio markę, która produkuje przepiękne bransoletki z kamiennych koralików, bransoletki plecione z nici czy bardzo delikatną biżuterię ze srebra. Firma o której mowa to Caviallo. Marka zauroczyła mnie swoimi produktami kiedy z ogromną ciekawością wybrałam się do nowo otwartego Centrum Serenada i szukałam biżuteryjnych dodatków do nowej stylizacji.

Będąc w Serenadzie miałam okazję zobaczyć i przymierzyć bransoletki z różnych kolekcji i dowiedzieć się o nich więcej.

Pierwsze z bransoletek które obejrzałam to bransoletki Caviallo Stone, które są wykonane z pięknych naturalnych kamieni połączonych ze srebrem. Wyglądają niesamowicie elegancko, a do tego nawleczone są na nylonową linkę pokrytą woskiem, którą zdecydowanie ciężko jest przerwać podczas noszenia bransoletki.

Oprócz bransoletek z kamieniami szlachetnymi Caviallo w swoim asortymencie posiada jeszcze bransoletki z kamieniami półszlachetnymi, a także bransoletki ze skóry pytona

Te ostatnie bardzo mnie zaintrygowały, gdyż pierwszy raz słyszę o bransoletkach zrobionych ze skóry pytona. Bransoletki skórzane oprócz egzotycznych rodzajów skór są połączone z ręcznie wykonanymi srebrnymi elementami. Oczywiście wszystkie egzotyczne skóry są w Caviallo kontrolowane przez CITES (Konwencja o międzynarodowym handlu zagrożonymi gatunkami dzikiej fauny i flory)

Czy nie wyglądają przepięknie?

Moje serce najbardziej skradła bransoletka typu Lucky Links, która wykonana jest poprzez ręcznie splecione w warkocze nici oraz sznury srebra. Wygląda ona obłędnie na każdej ręce i możemy ją dowolnie łączyć z innymi bransoletkami tworząc niepowtarzalne kompozycje.

W sklepie znajdziemy też ogromną ilość teraz bardzo modnych delikatnych bransoletek, naszyjników i kolczyków. Spodobają się szczególnie dziewczynom, które uwielbiają delikatną, elegancką i ponadczasową biżuterię. Jest to idealna biżuteria na prezent, która pasuje do każdego typu urody ;)

Oprócz ogromnej ilości damskich bransoletek znajdziemy także coś dla mężczyzn. Ja bardzo mocno przyglądałam się męskim bransoletkom, ponieważ poszukuję już ciekawego prezentu dla mojego męża na Mikołajki Jest to zdecydowanie bardzo ciekawa propozycja dla każdego mężczyzny, który lubi nosić na swojej ręce ozdoby, a taka bransoletka idealnie sprawdzi się i na pewno zachwyci Twojego mężczyznę.

Markę Caviallo miałam okazje obserwować nie raz w internecie. Oprócz pięknego stanowiska w Serenadzie posiada także własny sklep internetowy w którym możemy zobaczyć cały asortyment marki, a także stworzyć własną niepowtarzalną bransoletkę. Bardzo spodobało mi się to zadanie, bo od zawsze uwielbiam tworzyć coś nowego. Bransoletka w której same wybieramy jej rozmiar, rozmiar kulki kamyka, kolor i zawieszkę brzmi super, a do tego mamy dużą pewność, że nie jest to produkt, który posiada co druga koleżanka.