Uroda

Moja wizyta w Brow Barze Benefitu

Wyraziste spojrzenie i pięknie podkreślone brwi to zdecydowanie atut każdej kobiety. To one sprawiają, że spojrzenie przyciąga uwagę i nadaje kobiecie charakteru. Często zdarzają się jednak źle “zrobione” brwi, które niestety zamiast podkreślać kobiecą urodę skutecznie ją przytłaczają. Ja niestety nie raz spotkałam się z taką sytuacją dlatego szczerze odradzam chodzenie do nie sprawdzonych kosmetyczek, lub eksperymentowanie samemu. Dzisiaj opowiem Wam o profesjonalnej usłudze regulacji brwi prowadzonej przez markę Benefit i Olę, której powierzyłam moje spojrzenie :)

brow bar benefit
Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad wizytą w Brow Barze Benefitu, ale dopiero zbliżający się dzień kobiet i randka z mężem zmusiły mnie do tego aby w końcu zadbać o siebie :) Wraz z Olą moją fotograf wybrałyśmy się do Sephory i uporządkowałyśmy w niej nasze brwi dzięki pomocy Oli stylistki brwi marki Benefit ;)

O marce Benefit i jej słynnym Brow Barze słyszałam naprawdę dużo i byłam ciekawa czy stylizacja brwi przez profesjonalną stylistkę, różni się od tej robionej przez kosmetyczkę w salonie. Okazało się, że tak. Opowiem Wam więc jak to wyglądało zazwyczaj oraz teraz w BB. Wcześniej moje brwi były malowane henną i wyrywane pensetą. W Brow Barze Benefitu, do depilacji włosków używany jest wosk, który okazał się dla mnie o wiele lepszy :) Wosk wyrywa wszystkie włoski znajdujące się w okolicach brwi, nawet te drobne i jasne, z którymi kosmetyczka miała zazwyczaj dość duży problem. Jak dla mnie to już jeden ogromny plus bo w końcu pierwszy raz w życiu nie mam maleńkiego meszku wokół brwi :)

Opis zabiegu:

Na początku Ola zmyła mój makijaż, w miejsca, które nie powinny być zabarwione henną nałożyła krem i pomalowała moje brwi henną aby wzmocnić ich kolor. brow bar benefit

Następnie Ola zmyła hennę, i zabrała się za depilacje brwi.

brow bar benefit
Zaczęła oczywiście od nałożenia wosku i bardzo dokładnie wyrywała wszystkie niepotrzebne włoski, tak aby skóra przy brwiach była pozbawiona meszku :)

brow bar benefit

To co podobało mi się w depilacji woskiem, to to, że Ola skupiła się także na partiach wokół oczu, które zazwyczaj nie są depilowane jak np. miejsce między brwiami. Dzięki temu zabiegowi moje brwi zostały bardzo ładnie podkreślone. Oczywiście pamiętajcie, że nie da się wyrwać wszystkich włosków woskiem, dlatego Ola pojedyncze włoski wyrwała pensetą :)

brow bar benefit

Cały zabieg okazał się bezbolesny i przyjemny, a na sam koniec Ola poprawiła mój makijaż i podkreśliła brwi żelem zagęszczającym, który idealnie pasował do koloru moich włosów i karnacji :)

brow bar benefit

Tak wyglądał mój efekt ;) Ja jestem z niego zadowolona. W tak podkreślonych brwiach czuje się naprawdę dobrze. Uważam, że nie są przerysowane, a idealnie wkomponowują się w mój typ urody i delikatnie go podkreślają :)

Teraz zapraszam Was do zobaczenia efektu stylizacji brwi Oli ;)

brow bar benefit

brow bar benefit

brow bar benefit

brow bar benefit

Przyznam szczerze, że była to moja pierwsza regulacja brwi woskiem. A właściwie – w ogóle pierwsza, którą wykonał mi ktoś inny. Zawsze się bałam, że skończę z cienkimi kreseczkami zamiast brwi i dlatego brwi regulowałam sobie sama pęsetą. Ale po tym, jak zobaczyłam Hani brwi po zabiegu, postanowiłam zaryzykować. Teraz wiem, że brwi po mojej “pielęgnacji” nie były idealne ;)
Brwi po zabiegu są Brow Barze Benefitu są tak równiuśkie i piękne, jak z obrazka. I w sumie nawet tak nie boli, jak myślałam. No i na koniec czerwona skóra zostaje zakryta korektorem, więc nie wychodzimy z zabiegu wyglądając jak po zderzeniu z papierem ściernym ;) Wydaje mi się tylko, że miałam zrobioną za ciemną hennę, ale na szczęście dość szybko się zmyła. Teraz maluję brwi cieniem w kolorze pasującym do moich włosów i jest pięknie.

Jak widzicie obie z Olą jesteśmy zadowolone z zabiegu ;) i szczerze możemy go polecić. Ja w porównaniu do Oli nigdy nie robię sobie brwi sama i przetestowałam już naprawdę wiele kosmetyczek, które niestety się nie sprawdziły. Jestem Wam za to w stanie polecić całym sercem Olę z Brow Bar Benefit w Bonarce ;)

 

Fotografia Aleksandra SzczepańskaMSS_banner_750x100