Moda

Bransoletka Pandora – idealny prezent na Walentynki

Kupowanie prezentu kobiecie okazuje się ogromnym dylematem dla wielu mężczyzn. Odnalezienie się wśród kobiecych atrybutów, których w sklepach różnej maści nie brakuje, i do tego jeszcze trafienie w gust wybranki jest bardzo trudne (wiem o tym na przykładzie swojego męża :P). Dlatego dzisiaj proponuję Wam bardzo walentynkowy poradnik na temat tego, czemu bransoletka marki Pandora jest jednym z lepszych prezentów dla kobiety (oczywiście opinia będzie jak najbardziej subiektywna).

_DSC4023_2

Odkąd tylko pamiętam, bransoletki to jedne z moich ulubionych dodatków. Uwielbiam te z rzemyka, srebrne kółeczka, ale i te miękkie zbudowane z koralików. Dzisiaj jednak opowiem Wam o moich ulubionych, których kolekcja ciągle się u mnie powiększa. Bransoletki, o których mowa, to bransoletki Pandora, które mogą być zarówno eleganckie, jak i casualowe, a w ich tworzeniu ogranicza nas tylko wyobraźnia ;)

Uwielbiam te bransoletki, bo mogę poszaleć. Połączyć swoje ulubione kolory i koraliki, które mi się podobają, stworzyć jakąś własną koncepcję tego, co ma się na bransoletce znaleźć, oraz powoli ją realizować. Piszę „powoli”, bo mimo tego, że kocham produkty Pandory, które są bardzo dobrze wykonane i przepięknie wyglądają, to niestety cena ich poszczególnych elementów jest stosunkowo duża.

_DSC4030

W swojej kolekcji posiadam trzy rzemykowe bransoletki. Muszę przyznać, że zdecydowanie są to moje ulubione. Oczywiście kupując pierwszą bransoletkę bałam się, że rzemyk szybko się wytrze, będzie brzydko wyglądał lub się po prostu popsuje, ale najstarszą bransoletkę mam w tym momencie prawie trzy lata i nadal wygląda jak nowa ;) Obawy więc zniknęły, a z czasem pojawiły się kolejne bransoletki, które zawładnęły moim „pandorowym serduszkiem” i wkradły się do domowej kolekcji biżuterii. I tak po pierwszej szarej bransoletce pojawiły się u mnie chabrowa i różowa ;) Zobaczcie sami na zdjęciach, że każda z nich wygląda jak nowa :)

_DSC4055

Oprócz rzemykowych bransoletek mam także jedną srebrną – kółeczko. To moja bransoletka z podróży, bo zawsze kiedy jestem w miejscu, które ma swój specjalny charms, kupuję go, aby nie zapomnieć, że tam byłam :) Na razie moja bransoletka z podróży ma mało charmsów, ale mam nadzieję, że kiedyś się zapełni ;) I będzie mi przypominać o cudownie spędzonych chwilach podczas zwiedzania nowych miejsc :)

_DSC4033

Bransoletki, które niosą ze sobą wspomnienia, to świetny pomysł na podarek dla każdej kobiety ;) Warto się zastanowić nad prezentem, który możecie budować razem przez dłuższy czas, uzupełniać go, a przy tym pamiętać, że jest to Wasze wspólne dzieło, a zapoczątkowaliście budowanie bransoletki np. w Walentynki :)

_DSC4049

Jak dla mnie to świetna sprawa, tym bardziej że każda z moich bransoletek ma swoją własną historię, a każdy dodawany charms kojarzy mi się z innym wspomnieniem :)

Dajcie znać, czy podoba Wam się pomysł z taką bransoletką? :)

Fotografie – Joanna Zawiślan-Siuda