Uroda

Bond Expert Pianka do golenia – męska recenzja

Witajcie,
Dzisiaj na blogu dosyć nietypowa recenzja, ponieważ napisana przez faceta :)
Mam nadzieje ze poprzednie moje nieliczne wpisy były wystarczająco ciekawe, aby ten też z uwaga przeczytać :)
Zapraszam!

 

Bond Expert Pianka do golenia

Ostatnio miałem okazję testować kilka nowych kosmetyków dla mężczyzn od firmy Bond.
Jako, że jestem facetem lubiącym zarost i bardzo nielubiącym golenie, pierwsze do testowania wziąłem kosmetyki związane z tą czynnością.

Zacząłem od Bond Expert pianki do golenia. Muszę przyznać, że cieżko jest mi znaleźć odpowiednią piankę do golenia. Mam dosyć twardy zarost, co powoduje duże trudności w goleniu i częste zacięcia, w przypadku kiedy pianka nieodpowiednio zmiękczy moja brodę.
Producent w opisie chwali duże właściwości nawilżenia tejże pianki. Zachęcony od razu wziąłem sie do roboty :)
Na samym początku bardzo miłe zaskoczenie – pianka ma świetną konsystencję, jest bardzo puszysta, lekka i zarazem nierozpływająca sie w palcach przez co bardzo dobrze rozprowadza się ją po twarzy.
I po raz drugi zaskoczenie – pianka genialnie nawilżyła moją brodę, jednocześnie przyjemnie ją zmiękczając, co pozwoliło mi bardzo gładko i sprawnie ją ogolić.
Niestety nie wszystko jest idealne. Z racji tego, że zostawiam sobie 2-3dniowy zarost, najcześciej golę sobie wąsy, przez co dosyć mocno zwracam uwagę na zapach takich kosmetyków. No i tu niestety nie jest zbyt dobrze, zapach jest bardzo neutralny, wręcz apteczny, co mi osobiście przeszkadza, ale jest to moja subiektywna opinia :) producent mógłby dodać jakiś leciutki zapach :)

Ogólnie pianka wywarła na mnie duże wrażenie, jest prawie ideałem i na długi czas pozostanie moim pierwszym wyborem przy goleniu. Liczę też, że następna seria bedzie lepsza zapachowo :)

Ocena : 8/10

pozdrawiam
Michał Szul