Uroda

Bobbi Brown Skin Foundation – recenzja

Witajcie;)
Dzisiaj napisze Wam recenzję mojego podkładu. Wiele osób pyta mnie gdzie znajduję tak jasny odcień i czy przy tak jasnej karnacji można znaleźć coś dobrze kryjącego.
Podkład, którego używam to Bobbi Brown Skin Foundation i jest to 0 Porcelain. Bardzo ciężko jest mi znaleźć dobry kolor do mojej karnacji. Przerobiłam już bardzo dużo jasnych podkładów, kremów bb, cc czy delikatnych kremów koloryzujących ale cały czas powracam do Bobbi Brown. Na co dzień nie używam żadnego fluidu, a wystarcza mi tylko korektor, natomiast na jakąś ważniejszą imprezę czy zdjęcia zawsze korzystam z tego podkładu. Na mojej skórze utrzymuje się naprawdę długo, jest delikatny, a zarazem nie wysusza mojej bardzo suchej skóry. Produkt ten jest bardzo lekki i delikatny. Jako jedyna marka ma odcień, który idealnie do mnie pasuje. Korzystałam między innymi z kremu BB Diora czy podkładu nawilżającego Chanel ale nawet najjaśniejszy odcień nie był dla mnie dobry. Moja karnacja wpada delikatnie w róż i niestety tak jasny kolor jest bardzo ciężko znaleźć.

Bobbi Brown Skin Foundation

Mogę Wam szczerze polecić ten podkład, szczególnie jeśli macie naprawdę jasną karnację. U mnie wygląda rewelacyjnie, jest bardzo wydajny ( korzystam już z niego około 7 miesięcy i nie widzę oznak rozwarstwienia). Cena tego produktu jest naprawdę duża, ale sądzę, że warto.

pozdrawiam
Hania