Moda

Biżuteria idealna

Jednym z najczęściej poruszanych tematów na moim instagramie jest temat kobiecości. Rozmawiamy w komentarzach i wiadomościach o tym co sprawia, że czujemy się kobiece, jakie cechy przejawia się w naszym zachowaniu i jakie przywileje daje nam bycie kobietą. Każda z nas ma inne zdanie na ten temat i inne cechy w kobiecości podobają nam się najbardziej ale warto pamiętać, że kobiecość to przede wszystkim możliwość wyboru. Możliwość wyboru wszystkiego – począwszy od naszego zachowania w różnych momentach życia jak i stroju, czy biżuterii, którą założymy danego dnia.


Ja szczerze mówiąc w kobiecości najbardziej cenie sobie delikatność i wrażliwość. Uwielbiam kiedy moje stroje odwzorowują mój nastrój, styl, charakter, kiedy opowiadają moją historię. Tak właśnie jest z wyborem wszystkiego w moim życiu, nie ważne czy wybieram kwiaty na ogród, nowy odkurzacz do domu czy chce wyrazić siebie poprzez ubranie i dodatki. 
Obserwując mojego bloga na pewno wiecie, że uwielbiam pastele, kocham  zwiewne sukienki czy stroje które podkreślają moją figurę. Uważam jednak, że nawet w minimalizmie, który zazwyczaj promuje w swoich strojach nie może zabraknąć biżuterii. Sama noszę ją każdego dnia i nie wyobrażam sobie aby nie dopełnić stylizacji choćby delikatnymi kolczykami czy pierścionkiem. Z tego powodu przygotowałam dla Was przegląd biżuterii idealnej na tegoroczne lato. 

W mojej szkatułce z biżuterią zawsze królują pierścionki. Idealny manicure dopełniony pierścionkiem sprawia, że ręka wygląda o wiele bardziej elegancko. Zazwyczaj wybieram pierścionki srebrne lub w różowym złocie ale wiem, że wiele dziewczyn preferuje żółte złoto stąd pomyślałam, że zaprezentuje Wam jeden z moich ulubionych sklepów z biżuterią, który wszystkie swoje wyroby oferuje w 3 rodzajach posrebrzane, pozłacane różowym złotem i pozłacane. Myślę, że dzięki temu zawsze możemy znaleść idealną biżuterię dla siebie. 

Ostatnio zakochałam się w pierścionkach, które nie są zamknięte. Ich forma bardzo mi odpowiada i idealnie wyglądają nawet na bardzo drobnej dłoni. Wybrałam dla Was piękne pierścionki inspirowane miłorzębem japońskim, dlatego, że to drzewo symbolizuje siłę, witalność i dostatek, a tego życzę każdej z moich czytelniczek :)


Nie wiem czy Wy też tak macie ale ja uwielbiam mieć komplety biżuterii. Sprawia to wtedy, że czuje iż moja stylizacja jest pełna. 

Pomyślałam, że taki komplet to idealny prezent na dzień mamy więc jeśli nadal szukacie prezentu to polecam Wam przejrzeć stronę Lilou i znaleść coś co będzie idealnie pasować dla mamy :) 


Poniżej moje propozycję takich prezentów. 

Jaką biżuterię nosi Twoja mama? Która z moich propozycji jest dla Ciebie najciekawsza? :)