Uroda - hania.com.pl

  Kategoria

  Uroda

  Uroda

  Najlepsze cienie do powiek

  Cienie do powiek były dla mnie od zawsze utrapieniem. Przez długi czas kompletnie nie wiedziałam, jak mam się nimi posługiwać, czy nakładać dużo, czy mniej, czy nakładać cienie na łuk brwiowy, czy może sobie to darować.  Oglądałam zdjęcia moich znajomych na Instagramie i nie mogłam wyjść z podziwu, jak świetnie radzą sobie z makijażem powiek. Kolor na powiece jest przecież bardzo kobiecym akcentem, który całkowicie potrafi zmienić stylizację.

  Czytaj więcej
  Uroda

  Róż do twarzy- magiczna metoda na piękno

  Zmęczenie, brak snu, zwykłe codzienne zmartwienia i kiepskie odżywianie. Wszystkie te problemy widać na naszej skórze twarzy, która z upływem czasu robi się szara albo blada. Pamiętam, kiedy jeszcze podczas studiów wracałam do rodziców, a oni wciąż mówili, jaka to jestem blada i wszystko pewnie dlatego, że o siebie nie dbam. Nic bardziej mylnego, ja mam jasną karnację, która nic a nic nie chce się zarumienić. Nie wynika to też z mojego stanu zdrowia czy anemii. Oczywiście, blada buzia może być wynikiem stresu, zmartwienia w życiu codziennym, ale niekoniecznie choroby.

  Czytaj więcej
  Uroda

  Znamiona i pieprzyki, dlaczego trzeba je usunąć?

  Kiedy zaczęłam korzystać z usług kliniki medycyny estetycznej zaczęłam otrzymywać od Was coraz więcej pytań w kwestii określonych zabiegów. Zrozumiałam, że usługi tego typu klinik nadal budzą w Was wiele wątpliwości i tak naprawdę niewiele o nich wiecie. Bardzo dużo wiadomości, które do mnie przychodzą, dotyczą znamion i pieprzyków. Pojawiły się na Waszej skórze z upływem czasu lub macie je od urodzenia. Często są to zmiany, które wprawiają Was w kompleksy, albo zwyczajnie przeszkadzają Wam w życiu codziennym.

  Czytaj więcej