Uroda - hania.com.pl

  Kategoria

  Uroda

  Uroda

  Jak nie zniszczyć sobie włosów używając suszarki?

  Jednym ze sprzętów, bez których nie wyobrażam sobie dbania o moją urodę jest suszarka do włosów. Jest to podstawowy przedmiot użytkowy, który chyba każdy ma w domu, jednak nie zawsze zwraca się uwagę na jego jakość. Dla mnie suszarka jest bardzo ważna, dlatego że moje włosy są delikatne i cienkie. Właśnie z tego powodu, suszarka do włosów jest dla mnie nie tyle przedmiotem użytkowym, co sprzętem do pielęgnacji włosów i skóry głowy.

  Czytaj więcej
  Uroda

  Najlepsze cienie do powiek

  Cienie do powiek były dla mnie od zawsze utrapieniem. Przez długi czas kompletnie nie wiedziałam, jak mam się nimi posługiwać, czy nakładać dużo, czy mniej, czy nakładać cienie na łuk brwiowy, czy może sobie to darować.  Oglądałam zdjęcia moich znajomych na Instagramie i nie mogłam wyjść z podziwu, jak świetnie radzą sobie z makijażem powiek. Kolor na powiece jest przecież bardzo kobiecym akcentem, który całkowicie potrafi zmienić stylizację.

  Czytaj więcej
  Uroda

  Róż do twarzy- magiczna metoda na piękno

  Zmęczenie, brak snu, zwykłe codzienne zmartwienia i kiepskie odżywianie. Wszystkie te problemy widać na naszej skórze twarzy, która z upływem czasu robi się szara albo blada. Pamiętam, kiedy jeszcze podczas studiów wracałam do rodziców, a oni wciąż mówili, jaka to jestem blada i wszystko pewnie dlatego, że o siebie nie dbam. Nic bardziej mylnego, ja mam jasną karnację, która nic a nic nie chce się zarumienić. Nie wynika to też z mojego stanu zdrowia czy anemii. Oczywiście, blada buzia może być wynikiem stresu, zmartwienia w życiu codziennym, ale niekoniecznie choroby.

  Czytaj więcej