Moda - hania.com.pl

  Kategoria

  Moda

  Moda

  Mój ulubiony strój w domu – jaki szlafrok wybrać?

  Zimowe miesiące od lat są dla mnie o wiele spokojniejsze niż te wiosenne i letnie. To właśnie w ciągu tego czasu skupiam się na swoim rozwoju wewnętrznym, czytam więcej książek, spędzam czas ucząc się języków czy wygrzewając się przy kominku pijąc gorącą, zimową herbatę. Jest to czas w którym jako osoba ciepłolubna z powodu zimna i chłodnego wiatru unikam wyjść z domu na rzecz aktywności przepełnionych ciepłem i komfortem. Jednym z moich ulubionych zajęć jest domowe SPA, które urządzam regularnie raz w tygodniu. Poczucie odpoczynku, ciepła i wewnętrzne uczucie błogości sprawia, że ten rytuał stał się moim ulubionym i każdej zimy wracam do niego z ogromną przyjemnością.

  Czytaj więcej
  Lifestyle, Moda

  Płaskie czy na słupku – jakie trzewiki damskie są modne w tym sezonie?

  Kochani!

  Ostatnie ponure, zimowe wieczory zdecydowanie nie zachęcały do wychodzenia z domu, a ja uznałam, że w mojej szafie przydadzą się porządki. Zabrałam się do nich z wielką radością. Włączyłam ulubiony podcast i zaczęłam sprzątanie. Najwyższa pora wyczyścić buty, sprawdzić ich stan i poszukać nowych na wyprzedażach zimowych kolekcji, które już się rozpoczęły. Część butów uszykowałam do renowacji u szewca, kilka par wyrzuciłam bo skóra nie nadaje się już do regeneracji… W mojej szafie zawitały pustki… Kilka kultowych par butów jak moje ukochane Timberlandy, czy Emu nadal są w idealnym stanie ale czegoś brakuje w mojej szafie. Pora na poszukiwania nowości – pytanie tylko jakie buty skradną moje serce? 

  Czytaj więcej
  Moda

  Biżuteria idealna

  Jednym z najczęściej poruszanych tematów na moim instagramie jest temat kobiecości. Rozmawiamy w komentarzach i wiadomościach o tym co sprawia, że czujemy się kobiece, jakie cechy przejawia się w naszym zachowaniu i jakie przywileje daje nam bycie kobietą. Każda z nas ma inne zdanie na ten temat i inne cechy w kobiecości podobają nam się najbardziej ale warto pamiętać, że kobiecość to przede wszystkim możliwość wyboru. Możliwość wyboru wszystkiego – począwszy od naszego zachowania w różnych momentach życia jak i stroju, czy biżuterii, którą założymy danego dnia.

  Czytaj więcej
  Moda

  Jak wybrać dobre sneakersy?

  Damskie sneakersy to niezwykle modne buty, które stanowią świetnie dopełnienie nie tylko sportowych, lecz także miejskich, a nawet eleganckich stylizacji. Decydując się na ich zakup, warto wybrać obuwie dopasowane do własnego gustu i potrzeb. Należy przy tym zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

  Czytaj więcej
  Lifestyle, Moda

  Idealne buty na wiosnę i lato


  Wiosna to dla mnie najpiękniejsza pora w ciągu roku. Nie tylko ze względu na to, że uwielbiam słoneczne dni i piękno budzącej się do życia natury, ale również dlatego, że w miesiącach wiosennych czuję lekkość i nową energię do działania. Pewnie większość z Was ma podobnie. Można wreszcie zdjąć z siebie grube swetry i wełniane płaszcze. Pierwszą rzeczą jaką robię na wiosnę są porządki, również w garderobie. Jeśli mnie znacie, wiecie, że lubię porządek i wyjątkowo dbam o rzeczy. Zazwyczaj też, staram się pozbywać z garderoby przedmiotów, w których nie będę już chodzić w kolejnym sezonie. Mam jednak jedną słabość, do której muszę Wam się przyznać, są to buty…

  Czytaj więcej