Lifestyle, Uroda

Semisfera – relacja z imprezy Semilac

Semisfera 2017 (5)

Kilka tygodni temu miałam okazję znowu zagościć w Warszawie. Uwielbiam to miasto, za jego rytm, osoby które tam mieszkają i to, że zawsze kiedy tam jadę spędzam miło czas w gronie najbliższych znajomych, przyjaciół i rodziny. Jest to dla mnie czas wytchnienia i odpoczynku, ale i wytężonej pracy, bo często wyjazdy właśnie do Warszawy to dla mnie nie tylko prywatne spotkania ale i biznesowe. Tym razem na wycieczkę do Warszawy zaprosiła mnie marka Semilac, którą jak od dawna pewnie wiecie uwielbiam. Dzięki zaproszeniu marki Semilac miałam możliwość uczestniczyć w drugiej Semisferze czyli spotkaniu Semifamily (osób, które aktywnie tworzą markę i wspierają jej rozwój oraz promocję)

Semisfera 2017 (1)
Semisfera 2017 (30)

Mimo tego, że Semisfera organizowana była już drugi raz to była moja pierwsza impreza tego typu i odrobinę się nią stresowałam. Wiedziałam, że będzie kilkoro moich znajomych na tej imprezie byłam ciekawa jednak jaka atmosfera będzie panować na evencie, jakie będziemy mieli atrakcje i czy ten czas będzie dla mnie mile spędzony. Do tego stopnia byłam podekscytowana całym tematem, że jeszcze dzień przed Semisferą biegałam z Patką z bloga Pata Bloguje po Złotych Tarasach i szukałam odpowiedniej kreacji ;p Udało się ją znaleźć w Mohito i następnego dnia mogłam spokojnie pójść w nią ubrana na imprezę :) Mogę Wam delikatnie zaspoilerować, że w filmie Doroty możecie zobaczyć co zrobiłam kiedy dowiedziałam się, że dzień po kupieniu sukienki dostałam rabat do Mohito ;p Koniecznie musicie to zobaczyć moja mina krakowskiego centusia zdecydowanie wszystko Wam powie.

Wracając jednak do tematu głównego ;)

Impreza Semilac odbyła się w Forcie Sokolnickiego w Warszawie. Jest to dla mnie całkiem nowe miejsce, którego zarówno ja jak i wielu mieszkańców Warszawy niestety nie znało wcześniej, a które zachwyciło nas swoim designem. Oczywiście design to nie wszystko cały zespół Semilac bardzo mocno postarał się o to aby fort wyglądał pięknie i aby każdy znalazł na imprezie ciekawą atrakcję dla siebie. 

Na samym początku po dotarciu do fortu, każda z nas dostała prezent z najnowszą kolekcją lakierów Semilac Pastels, a także losowała wstążkę z przydziałem do grupy w której odbywały się różne zadania i atrakcje. I tak ja, mój mąż Michał, Dorota, Karolina i Darek, trafiliśmy do jednej z grup w której naszym opiekunem była Asia z Semilaca :)

Semisfera 2017 (44)

Semisfera 2017 (40)

Semisfera 2017 (47)
Jak pierwsi mieliśmy możliwość zrobić własne mydełka co jak wiecie dla mnie jest ogromną frajdą :) Mogę Wam się pochwalić, że znalałam prawie wszystkie suszone kwiaty, które mieliśmy do dyspozycji przy komponowaniu mydełka, a moje 3 mydełka, które zrobiłam pachniały obłędnie <3

Semisfera 2017 (136)

Semisfera 2017 (135)

Semisfera 2017 (137)
Po zrobieniu własnych mydełek była pora na kolejną atrakcję czyli Escape Room, pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w takiej zabawie i bardzo mi się spodobała. Naszym zadaniem w Escape Roomie było odnalezienie dwóch brakujących lakierów Semilac Pastels, które nie znalazły się w naszym zestawie prezentowym. Dzięki zaangażowaniu całej naszej grupy, bardzo szybko rozwiązaliśmy zagadkę i udało nam się to zrobić aż 15 minut przed końcem czasu, a do tego ominęliśmy jedną ze skrzynek. Nie wiem jak nam się to udało zrobić ale było to świetne wyzwanie, która zachęciło nas do tego aby częściej korzystać z takich atrakcji na spędzenie wolnego czasu. Dzięki naszej spostrzegawczości udało nam się wygrać dwa brakujące lakiery z najnowszej kolekcji Semilac Pastels.

Semisfera 2017 (73)

Semisfera 2017 (67)

Semisfera 2017 (74)

Semisfera 2017 (76)

Semisfera 2017 (96)

Semisfera 2017 (146)

Chwila odpoczynku, szybki sok i przekąski i pobiegliśmy dalej z naszą grupą :) Następną atrakcją była rozmowa z dziewczynami z firmy Mohito, o nowościach trendach i o tym jak wygląda przygotowanie ubrań, które finalnie trafiają do sklepów. Jak każda interesująca się modą kobieta, mogłam stworzyć własną stylizację z ubrań firmy Mohito i to właśnie z Dorotą zrobiłyśmy :)

Następnie był czas na zrobienie swojej własnej torby z imieniem, nazwą bloga i wybranym przez siebie wzorek i logiem Semilac ;) Oj poszaleliśmy i zrobiliśmy aż 3 torby, z nazwą bloga, moim i Michała imieniem ;) Teraz gdziekolwiek wyjeżdżamy zabieramy eleganckie torby ze swoim imieniem ze sobą :)

Semisfera 2017 (54)

Semisfera 2017 (56)

Semisfera 2017 (57)

Semisfera 2017 (59)
Po za kończeniu wszystkich grupowych atrakcji mieliśmy możliwość się zintegrować ;) Zespół Semilac przygotował dla nas grę Taboo w tematach paznokcio- semilacowych i mieliśmy okazję zgadywać jakie słowo mieści się na karteczce. Oczywiście zabawa była rewelacyjna i żałowaliśmy, że tak szybko skończyły się karteczki.
Semisfera 2017 (175)

Semisfera 2017 (180)

Semisfera 2017 (177)
Był to jednak czas aby zjeść pyszny obiad, porozmawiać ze sobą i spędzić miło czas, poznając nowe osoby, które często znamy tylko przez maila lub obserwując kogoś bloga i kanały Social Media. I tak w końcu udało mi się poznać Karolinę Przybylską mojego opiekuna Semilac i specjalistę od marketingu, z którą w większości znałam się przez maila. Mogłam poznać właścicieli marki Semilac i zamienić z nimi kilka słów, a także w końcu udało mi się poznać Olgę z kanału The Oleskaaa, która zdecydowanie jest moim guru odnośnie zdobienia paznokci.
Semisfera 2017 (154)

Semisfera 2017 (155)
Semisfera 2017 (170)Cały dzień upłynął nam w tak przemiłej atmosferze, że z ogromną chęcią przyszliśmy na after party. Z mojego eventowego stresu po 5 minutach nic nie pozostało, a wszyscy razem mogliśmy porozmawiać, zjeść pyszne przekąski, napić się wspólnie drinka i porozmawiać, pośmiać się i obejrzeć film z promocją nowego trendu EKO ART, który zdecydowanie był motywem przewodnim całej imprezy. To właśnie przez ten trend impreza odbywała się w tak pięknym zielonym miejscu jakim jest fort i dlatego cały fort urządzony był w ekologiczne meble z palet.

Semisfera 2017 (214)
Semisfera 2017 (273)

Semisfera 2017 (267)

Semisfera 2017 (244)

Oczywiście na koniec imprezy nie mogło zabraknąć najważniejszego elementu pięknego i pysznego tortu.

Cieszę się, że spotkałam tego dnia tyle wspaniałych osób z którymi spędziłam miło czas ;) Dziękuję Dorocie, Łobuzom, Patce i wielu innym wspaniałym osobom za przemiłe towarzystwo i super imprezę :) Mam nadzieję, że niebawem uda nam się znowu spotkać w tym rewelacyjnym gronie.

Semisfera 2017 (316)