Uroda

Semilac EXTEND 5w1 – czy będzie hitem?

Bycie praktyczną to jedna z moich ulubionych cech. Uwielbiam szukać nowych produktów, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach, lub minimalizować koszty znajdując zamienniki, które będą w stanie pomóc mi w efektywniejszym prowadzeniu biznesu. Praktyczność w wielu aspektach sprawia, że 10 razy pomyślę zanim zdecyduje się na zakup danej rzeczy, 3 razy przeanalizuje czy nadal jest mi ona potrzebna i jeszcze zastanowię się, czy nie mogę jej przypadkiem zastąpić czymś co już mam. Z jednej strony jest to cecha bardzo dobra przy prowadzeniu własnej firmy, rozsądnych zakupach czy mierzeniu ekonomiczności rozwiązań, ale czasem staje się ona kłopotliwa – szczególnie kiedy próbujemy dużą ilość rzeczy zastąpić jedną bo np. zbyt wiele zajmują miejsca. Mimo tych wszystkich cech nie do końca wierzę w produkty 10w1 i zazwyczaj wystrzegam się takich rozwiązań bo boję się, że skoro coś jest do wszystkiego to jest najnormalniej w świecie do niczego…

Kiedy kilka dni temu otrzymałam jednak przesyłkę od marki Semilac z nowością EXTEND 5w1 byłam bardzo ciekawa jak sprawdzi się ten produkt na moich paznokciach i czy naprawdę będzie łączył w sobie aż 5 cech bez straty na jakości produktu.

Muszę jednak zacząć od początku :) czyli wyjaśnić Wam co oznacza 5w1. Marka Semilac opracowała innowacyjną hybrydę, która łączy w sobie bazę, przedłużenie, nadbudowę, kolor i top. Zazwyczaj do tego aby wystylizować paznokcie potrzebujemy osobno bazy, następnie produktu typu Hard, którym możemy wzmocnić paznokieć i go nadbudować, kolor, którym pomalujemy paznokcie i oczywiście top jako zabezpieczenie koloru i jego nabłyszczenie. Teraz te wszystkie cechy mają w sobie dwa nowe lakiery marki Semilac. Seria ta została nazwana EXTEND 5w1.

Połączenie w jednym produkcie unikatowego działania każdego z kosmetyków jest niesamowite. Dzięki temu, że w jednej buteleczce mamy zarówno bazę, przedłużenie,  lakier i top możemy bardzo szybko wykonać stylizację stopniowo nakładając na paznokieć odpowiednią ilość produktu. Plusem jest też to, że dzięki połączeniu aż tylu działań w jednym produkcie w końcu nie musimy posiadać 4 oddzielnych buteleczek i oszczędzamy miejsce ( dla mnie minimalistki jest to bardzo ważne)

Mając Semilac EXTEND 5w1 zamiast aż 4 produktów oszczędzamy też dużą ilość pieniędzy bo zamiast zapłacić ponad 100zł za 4 różne produkty możemy za 39zł mieć w swojej kosmetyczce produkt, który zastępuje nam je wszystkie.  Semilac pomyślał także aby lakiery miały piękne nudziakowe kolory więc w tym momencie w serii EXTEND 5w1 znajdziemy cudowny 801 SOFT BEIGE i mój ulubiony 802 NUDE ROSE.

Aplikowanie tego lakieru jest więc banalnie proste. Po prostu zamiast korzystać z 4 produktów malujemy wszystkie warstwy jednym lakierem i bardzo szybko tworzymy idealny efekt :)

Mam nadzieję, że w kolekcji lakierów EXTEND 5w1 pojawią się także neonowe róże. Są to jedne z moich ulubionych kolorów i z chęcią znalazłabym je właśnie w tej serii ;) Bardzo często wykonuje manicure hybrydowy moim koleżanką czy mamie dlatego kompaktowość tego produktu jest idealna na podróże ;)