Uroda

Remington suszarko-lokówka z wymiennymi końcówkami

Hej:)
Ostatnio opowiadałam Wam o projekcie denko w moim domu i wszechobecnych porządkach. Tak się w tym wszystkim zapędziłam, że porządkuję teraz każde pomieszczenie po kolej stąd wyprzedaże ubrań czy kosmetyków. Zauważam, że przy sprzątaniu, prasowaniu i gotowaniu najlepiej uczy mi się słówek na egzamin LCCI, który mam zamiar zdawać w styczniu. Ogrom nauki pomaga mi sprzątnąć zapomniane szafy i półki. Kilka dni temu zaczęłam sprzątać łazienkę, a tam w półce znalazłam dwie prostownice, suszarkę, lokówkę, lokówko-suszarkę i pomyślałam, że miło by było mieć te wszystkie sprzęty w jednym bo niestety miejsca w łazience nie starcza.
Jakiś czas temu miałam okazję testować suszarkę firmy Remington i zastanawiałam się czy nie mają sprzętu, który połączy choć dwa urządzenia w jedno. Niestety kiedy mieszka się w bloku nie ma się zbyt wielu szafek. Szczególnie w łazience mogę zauważyć ich znaczny deficyt. Zastanawiam się więc nad wymianą mojego sprzętu na inny, który zajmie mniej miejsca. Boje się jednak, zrezygnowanie ze starego niezawodnego sprzętu na rzecz oszczędności miejsca jest złym pomysłem. Uznałam więc, że w ciemno nie będę kupować żadnego produktu do stylizacji włosów i najpierw przetestuję cudo, które znalazłam na stronie Remingtona.

suszarko-lokówka Remington

 

Jest to suszarko-lokówka Remington z wymiennymi końcówkami. W zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać na naszych włosach, możemy dowolnie zmieniać końcówki do układania włosów. Może to być lokówka stożkowa, lokówka z klipsem, lub suszarko-lokówka. W tym sprzęcie mamy kilka końcówek oraz jedną rączkę, którą bardzo łatwo podłącza się do lokówki czy suszarki. Pierwsze moje wrażenie odnośnie pomysłu, którym jest oszczędność miejsca i oczywiście wielofunkcyjność urządzenia jest pozytywna. Szukałam sprzętu, który faktycznie połączy mi kilka z tych rzeczy i do tego będzie mieć kosmetyczkę w którą spokojnie mogę zapakować wszystkie części.

suszarko-lokówka Remington

Na początku zaczęłam testować lokówko-suszarkę. Po chwili wiedziałam już jak podłączyć końcówkę i wziąć się do pracy. Suszarka dobrze suszy i podkręca włosy. Nie szarpie ich, a delikatnie modeluje. Włosie jest przyjemne i nawet przy delikatnych włosach nie niszczy ich.
Co do lokówek to testowałam tylko jedną. Osobiście jestem zwolennikiem lokówek z klipsem i najlepiej mi się nimi układa włosy. Sprzęt również działa bardzo dobrze. Mimo moich wstępnych obaw, że sprzęt do wszystkiego jest tak naprawdę do niczego pozytywnie się zaskoczyłam. Ten sprzęt faktycznie jest bardzo dobry i spokojnie można nim ułożyć włosy jak u fryzjera :)

Co jest ciekawe to to, że jeśli któraś z końcówek nam się zgubi albo będziemy miały ochotę jakąś dokupić to jest taka możliwość, ponieważ firma Remington sprzedaje jeszcze 4 końcówki do tego sprzętu, które można oddzielnie dokupić.

Dla ciekawych dane techniczne:
-Wielofunkcyjna lokówko – suszarka ze zmiennymi końcówkami
-Temperatura do 220°C* z trzema ustawieniami

Zestaw zawiera:
Lokówkę o średnicy 19 mm do układania sprężystych loków
Stożkową lokówkę 13 – 25 mm do układania luźniejszych loków
Szczotkę 38 mm do układania i nadawania włosom objętości
Wszystkie końcówki mają ochronną powłokę Antystatyczną, ceramiczną, turmalinową, gładką
Nagrzewanie w 30 sekund
Automatyczne, bezpieczne zamykanie
Etui do przechowywania
Rękawica ochronna
Uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie
Obrotowy przewód
4 dodatkowe końcówki są dostępne oddzielnie

Moje opinia jest jak najbardziej pozytywna. Uważam, że warto zainwestować w ten sprzęt.
Serdecznie polecam :)
Hania

 

http://www.gotowizremingtonem.pl