Lifestyle

Jaki kupić prezent w podziękowaniu dla rodziców?

Najróżniejsze telefony od przyjaciół i znajomych to u mnie normalność. Dzwonią, aby spytać się o przepis na sałatkę, którą u mnie jedli, dowiedzieć gdzie kupić dany ciuch czy poradzić się w różnych czasem kompletnie zagadkowych dla mnie sprawach.

Momentami czuję się jak wyrocznia, która wszystko wie i każdemu odpowiada na dziwne pytania. Ostatnio moi znajomi potrzebowali pomocy w znalezieniu ciekawego prezentu dla rodziców w ramach podziękowania na weselu. Oczywiście, jako ekspert od prawie wszystkiego, wymieniłam im kilka pomysłów, które mogą wykorzystać.

I tak po rozważaniu „za” i „przeciw” wielu różnych prezentów (jak kosz prezentowy, wycieczka weekendowa dla rodziców, zdjęcia z dzieciństwa) najbardziej moim przyjaciołom spodobał się pomysł ze zrobieniem pamiątkowej fotoksiążki, która łączy w sobie zdjęcia dwóch rodzin w jedną całość ;)

Dla mnie pomysł na fotoksiążkę również wydał się najciekawszy :) Na swoim ślubie dawałam rodzicom kosz ze słodkościami, ale dzisiaj wiem, że bardziej ucieszyliby się z pamiątkowego albumu, który pięknie wygląda i przetrwa lata :) Postanowiłam więc także stworzyć dla rodziców fotoksiążkę – teraz, trzy lata po swoim ślubie – i dać im w prezencie, a przy okazji opowiedzieć Wam trochę więcej o jej tworzeniu ;)

Czemu fotoksiążki są fajniejsze niż zwykłe albumy?

Możemy je dowolnie zaprojektować, skorzystać z gotowych szablonów albo samemu stworzyć cudo, które przez lata będzie oglądać cała rodzina i nasze dzieci ;) Tworzenie książki jest bardzo proste: wystarczy użyć kreatora, wgrać do niego zdjęcia i dowolnie powstawiać je w wybranym przez siebie szablonie książki. Kreator jest bardzo intuicyjny i szybko go opanujecie, a zabawa przy tworzeniu swojej własnej książki jest niesamowita ;)

prezent dla rodzicow
Sami zobaczcie jak ja projektowałam naszą fotoksiążkę.

prezent dla rodzicow

Podoba mi się to, że książka jest też pięknie zdobiona, ma śliczne wykończenie – możemy wybrać matowe czy błyszczące, możemy także wybrać odpowiadający nam rozmiar oraz szablon, możemy zwiększyć ilość kart albo zmniejszyć ;) Wszystko w fotoksiążce tak naprawdę zależy od nas i naszej wyobraźni, dlatego można poszaleć z jej uzupełnianiem.

prezent dla rodzicow
Bardzo podoba mi się też to, że jeśli raz zaprojektujemy sobie fotoksiążkę, to zawsze możemy wrócić do projektu i wydrukować ją ponownie ;) Więc jeśli dacie książkę rodzicom, a babci też się spodoba, to nie ma problemu, aby ją dodrukować taką jaka była albo odrobinę zmienioną :)

prezent dla rodzicow
prezent dla rodzicow

prezent dla rodzicow

Fotoksiążka skradła moje serce ;) Pięknie wygląda i jest niesamowitym prezentem nie tylko na podziękowanie dla rodziców na ślubie, ale także świetnie sprawdzi się jako prezent dla znajomych, rodziny czy pamiątka z jakiegoś ważnego wydarzenia w życiu :)

Specjalnie dla Was wraz z firmą Printu przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy – 47% na Waszą pierwszą fotoksiążkę :)

Kod do odbioru pod tym linkiem : RABAT PRINTU

Zapraszam :)