Lifestyle

O zmianach na blogu :)

 

DSC_2014

Kobiety lubią zmiany począwszy od kupowania dodatków wnętrzarskich, a skończywszy na przemalowaniu całego mieszkania. Ja jednak w ciągu ostatnich kilku tygodni nie zmieniałam wystroju mojego domu lecz bloga. I dzisiaj przychodzę do Was z artykułem na temat zmian.

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć zmianie uległa strona i w końcu dzięki pomocy Michała Krawczykowskiego mogę pochwalić się nowym lepszym designem.

Oprócz zmian szablonu strony zmieniła się także nazwa. Dlaczego? Od dłuższego czasu zastanawiałam się czy nazwa, którą wybrałam na początku odnosi się jeszcze do koncepcji bloga. Blog Like a Phoenix miał pokazywać metamorfozy moich klientów oraz moją pracę jako stylisty personalnego. Niestety z biegiem realizowania planu koncepcja strony drastycznie się zmieniła, blog stał się lifestylowy i kompletnie odszedł od pierwotnego planu. Dzisiaj przychodzę do Was z kilkoma informacjami na jego temat i zapowiedziami:)

DSC_2026

Posty na blogu będą pojawiać się 3 razy w tygodniu :) Cieszę się, że piszę Wam o tym bo w końcu mogę poprzez obiecaną Wam informację dotrzymać słowa. Oczywiście nie znikną porady ekspertów i nadal będziecie mogli przeczytać artykuły osób, które mają coś ciekawego do powiedzenia i z chęcią podzielą się fachową poradą.

 

Na blogu znajdzie się też trochę więcej porad, przepisów i pomysłów :) Jeden z moich planów zostawię sobie jednak na później aby odrobinę Was zaskoczyć :)

Mam nadzieję, że moje plany faktycznie się sprawdzą i z waszą pomocą rozwinę stronę, angażując jeszcze większe pokłady energii ;)

Dziękuję:
Forum Przestrzenie za umożliwienie zrobienia zdjęć :)
Oli Olechowskiej za cudowne zdjęcia,
Michałowi Krawczykowskiemu za zrobienie strony

Mój strój:
Marynarka – Zara
Bluzka – Zara
Spódnica – Zara
Zegarek – DW z Jubiler Sezam