O mnie - hania.com.pl

O mnie

 

O co chodzi z tym smart shoppingiem

Witam wszystkich!

Jeśli śledzicie mojego bloga już od jakiegoś czasu, zapewne trochę mnie znacie. Ale z pewnością jest jeszcze kilka rzeczy, których o mnie nie wiecie ;)
Z wykształcenia jestem księgową (co niektórych może troszkę zdziwić ;) ). Natomiast z pasji i zamiłowania bardzo kreatywną osobą, która posiada wiele zainteresowań. Nigdy nie lubiłam nudy i monotonii, dlatego w moim życiu zawsze dużo się działo. Teraz również zajmuję się kilkoma projektami jednocześnie, ponieważ mimo zmęczenia, dostarczają mi one wiele satysfakcji. A poza tym robię to, co lubię.
Blog który prowadzę powstał, ponieważ chciałam z jego pomocą wyrazić siebie, swoje stylizacje i moje życie, a także przekazać Wam recenzje kosmetyków. Najbardziej zależy mi na tym, aby pokazać Czytelnikom mój lifestyle, a także podzielić się ciekawymi przepisami i zainspirować do tworzenia czegoś własnego.
W życiu zawodowym już od pięciu lat pracuję jako stylistka. Moje zainteresowanie modą i dobrymi kosmetykami natchnęło mnie do otworzenia sklepu internetowego. Możecie tam kupić kosmetyki, które lubię i mogę szczerze polecić moim Czytelnikom.
Serdecznie zapraszam zarówno do śledzenia nowości pojawiających się w moim sklepie, jak i recenzji na blogu.

Pozdrawiam,
Hania