Moda, Ślub

Moja suknia ślubna

Wiosna i lato to czas kiedy najwięcej osób bierze ślub. Jest to czas kiedy pogoda sprzyja dobrej zabawie i nie musimy się martwić o grube ubrania, które na weselu nie są zbyt wygodne. Mamy wtedy możliwość aby założyć piękne i zwiewne sukienki, okryć się delikatnym szalem i spokojnie podążać do ołtarza.
W samym środku lata ja także brałam ślub. Wczesną wiosną natomiast wybierałam swoją suknię ślubną :) Jesteście ciekawi jakimi priorytetami kierowałam się przy swoim wyborze?

Moja suknia ślubna

Moje wesele zaplanowałam wraz z Michałem na 26 lipca :) Z uśmiechem do niego mówiłam wtedy, że kiedy połączymy moje imieniny i ślub w jedną datę na pewno będzie musiał pamiętać kiedy występują te święta w naszej rodzinie ( Jak pewnie zdążyliście się domyślić mój mąż mało dat pamięta ;p ) Mój wybór sukni nie był zorganizowany. Nie wiedziałam czego chce oprócz jednego założenia, że lipiec to czas kiedy jest  piękna pogoda i często panują upały, dlatego jedynym moim priorytetem był wybór sukni ślubnej, która nie będzie bardzo ciężka i gruba. Zależało mi na czymś co będzie delikatne, zwiewne i lekkie. I właśnie to był mój największy plan przy wyborze sukni. Potrzebowałam także znaleźć coś co po prostu wpadnie mi w oko :) Podoba mi się zazwyczaj wiele sukni ale zawsze wiem w czym mi najlepiej i spełniam swoje marzenia :)

Moja suknia ślubna

Moja suknia ślubna była prosta, elegancka i taka całkiem moja ;) Dobrze uszyta, z porządnego jedwabiu, mimo swojej prostoty zachwycała. Tak prezentowaliśmy się z Michałem w dniu naszego ślubu :)

Moja suknia ślubna

 

Mój mąż po błogosławieństwie powiedział, że kiedy zobaczył mnie w sukni ślubnej był zachwycony. Była to suknia, która bardzo do mnie pasowała i była kompletnie w moim stylu, nie przesadzona, skromna, a zarazem bardzo elegancka :)

Mimo tego, że mierzyłam wiele różnych rodzajów sukni takie jak  księżniczka czy syrenka to ta była moim faworytem od początku :) Dzięki delikatnym dodatkom i eleganckiemu materiałowi wyglądała przepięknie mimo tego, że w porównaniu do sukienek z tiulu,koronek i naszywanych koralików była bardzo skromna.

Jak Wam podoba się moja suknia ślubna?