Moda

Moja stylizacja na zakupy

Moja stylizacja na zakupy

Stylizacje na zakupy są jednymi z moich ulubionych. O ile zazwyczaj moja stylizacja zakupowa jest dość klasyczna i raczej bardziej elegancka to zauważam, że w Polsce kobiety idąc na zakupy chcą wyglądać naprawdę dobrze i przede wszystkim atrakcyjnie dla samej siebie, aby przeglądając się w milionie luster w galerii z uśmiechem podchodzić do swojego odbicia.

Jak jest w innych krajach Europy? Będąc na zakupach w Hiszpanii w La Roca Village większość dziewczyn nosi po prostu dresy… na początku byłam w szoku, że Hiszpanki, Rosjanki czy Brytyjki przychodzą w dresach do sklepu. Później zobaczyłam, że chodzi o wygodę – o to aby szybko przebrać się z jednego stroju w drugi i nie myśleć o tym, że coś się pogniecie. Ja niestety tak nie potrafię i sądzę, że większość Polek ma podobnie. Strój na zakupy musi być dla mnie odrobinę elegancki i do tego wygodny dlatego dzisiaj pokażę wam mój strój na zakupy w Factory Kraków.

Moja stylizacja na zakupy

Zazwyczaj w stroju na zakupy muszę czuć się wygodnie, a do tego na tyle elegancko abym dobrze się czuła sama ze sobą, a nie tak jakbym wyskoczyła po nieprzespanej nocy po bułki do sklepu ;p

Moja stylizacja na zakupy

Zazwyczaj wybieram luźną spódnicę, do niej dopasowuje torebkę koniecznie na długim pasku, aby mieć wolne ręce i móc spokojnie oglądać ubrania  i wygodne buty ;) Tym razem postawiałam na moją granatową torebkę Michaela Korsa, wyprzedażowy nabytek czyli mokasyny i oczywiście błękitną spódnicę. Jak dla mnie połączenie eleganckie luźne i wygodne zarazem :)
Moja stylizacja na zakupy

Dziewczyny co sądzicie o stroju na zakupy? Jak Wy się ubieracie wygodnie, luźno czy może bardzo elegancko? :)

 

Fotografia Joanna Zawiślan-Siuda